Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány, aki az osztálytárs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány, aki az osztálytársai szerint 1 picit dilis. Nekem ennek ellenére bejön, de hogyan közeledhetnék felé, hogy ne higgye azt hogy csúfolni akarom vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Eléggé rossz lehet neki,mert szívatja őt mindenki, de nekem bejön, és meg szeretnék vele ismerkedni. Eléggé félénknek néz ki, és másik városban is lakik,sulis programokon pedig nem vesz részt. Nincs neki se msn se myvip, se iwiw...Ha odamegyek hozzá, nem lehet hogy egyből automatikusan azt hiszi hogy én is szívatni akarom?
2009. ápr. 8. 17:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Először megvan rá az esély.

És itt jön a kitartás és türelem!

sok sikert

2009. ápr. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony.. Egyetértek az előzővel. Sok türelem, és kitartás kell, hogy elnyerd a bizalmát : )

De megéri, úgy gondolom. Sok sikert (:

2009. ápr. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Voguelilias ***** válasza:
100%

Hát lehet hogy azt fogja hinni, DE ha neked van kitartásod és megmutatod neki, hogy nem szivatni akarod akkor majd beférkőzöl a bizalmába és akkor bármi lehet! De először csak kezeld úgy mint egy barátot nehogy megrémüljön attól ami vele talán még nem történt meg, hogy van egy fiú aki nem szivatni akarja hanem SZERETNI!!

Kitartás

2009. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
38%

Ha járni akarsz vele, arra majd azért készülj fel, hogy téged is szivatni meg cikizni fognak...


De miért is kell neked egy kicsit stikkes lány? Normális nincs a közelben?

2009. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Engem nem cikiznének,mert eléggé van tekintélyem a városban - pénzes szülők stb - és sztem ha meglátnák hogy együtt vagyunk, akkor őt sem cikiznék tovább.

A szívünket pedig sajnos nem mi irányítjuk ;)

2009. ápr. 8. 20:09
 6/6 Voguelilias ***** válasza:
100%
Az előttem válaszolónak üzenem, hogy attól mert néhányan stikkesnek tartják az nem azt jelenti, hogy valójában az is! És igaza volt a kérdezőnek, hogy a szívedben az érzéseket nem bőrszín hovatartozás és más egyéb billogok miatt alakulnak ki!
2009. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!