Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes távkapcsolatban élni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes távkapcsolatban élni a pasimmal?

Figyelt kérdés

Úgy hozta a sors,hogy a pasim kiment Ausztriába dolgozni, előtte már 3éve voltunk együtt ,egy városban laktunk és szinte minden nap találkoztunk és már a végén többet voltam nála mint itthon! Tudom,hogy Ausztria,ha úgy vesszük nem a világ végén van,de ahhoz igen,hogy csak 2-3hetente tudjon haza jönni 2-3napra ami számomra nagyon rossz és nehéz! Neki is rossz,hogy nagyon ritkán találkozunk és a csak a pénz miatt ment ki ,hisz kint jóval többet tud meg keresni!A lényeg,hogy nagyon hozzá szoktam ahhoz,hogy minden nap találkoztunk most meg jó,ha egy hónapban 2-3napra haza jön ,attól függ,hogy a munka ,hogy engedi! Iszonyatosan hiányzik...!!! :-( Kb. 3éves kinti munkáról van szó,de lehet több is és ez azt jeleni,hogy akkor a 3év alatt igen ritkán fogunk talizni és ez annyira elszomorít!

A pénz fontos,imádom őt ,szeretem de attól félek a távolság és a ritka találkozások előbb utóbb véget vetnek ennek!!! Nem tudom mit lépjek,van e értelme így?!


2011. aug. 2. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem, nincsen. Bárki bármit mond, ez így nem megy. Erre jó ez a nagy modernség meg hogy "megszűntek a határok"... a kapcsolatok meg jól szétmennek...
2011. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amíg szereted, van értelme. Telefon, msn, webcam. Persze az érintés és a bújás hiányzik, de azért át lehet vészelni. Egy esélyt megérdemel, legalább meg kell próbálni. Sok sikert!
2011. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 AndiBandi93 ***** válasza:

Ne add fel rögtön az elején! :) Próbáld meg, de akkor nagy akaraterő kell, hogy kibírd. Szerintem ennyit bőven megérdemel egy 3 éves kapcsolat. Ha meg sem próbálod, akkor nem is szereted igazán, mellesleg a gyáva emberek tesznek így.

Utána meg csak bánkódni fogsz, hogy jaj még csak meg sem próbáltam. :) Hidd el, a lelkednek is könnyebb lesz utóbb, ha mégsem jön össze.

2011. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ez egy próbatétel.

ha megcsalod te is csak egy k vagy a sok közül

ha nem akkor ember vagy.

dolgozni ment nem kefélni.

inkább azon agyalj, te is adj vmit a közösbe, és akkor nemkell elmennie melozni messze.

24 f

2011. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem akarom fel adni csak ,ha az ember bele gondol ebbe ,hogy akit minden nap magad melletted tudhattál ,mellette ébredtél az messze van tőled, elég rossz érzés!!!

És egyébként meg dolgozom én is!!!

2011. aug. 2. 21:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szereted akkor úgyis együtt maradtok, ha nehéz is, de úgysem bírnátok ki hogy ne találkozzatok mikor hazajön. Egyébként miért nem mész te is ki valahova dolgozni Ausztriába? De ha nem is mész ki, azért néha te is meglátogathatod, nem? Annyira nincs messze Ausztria. Annyira nem is drága kijutni.
2011. aug. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És sajnos nem mehetek ki, van munkám ,másrészről édesanyám beteg és ápolnom is kell! Nincs segítségem!
2011. aug. 2. 21:43
 8/12 anonim ***** válasza:

Na figyelj, igenis lehetséges:


Férjem az eljegyzés után egy ére ki kellett, hogy menjen Amerikába dolgozni (áthelyezték). Kibírtuk azt az egy évet. Hazajött, megvolt az esküvő, azóta élünk boldogan.

2011. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*évre
2011. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én 2 hónapja jöttem ki ausztriába dolgozni :) Hát nagyon nehéz a mai napig rengeteget sírok, de persze ez a munkámból adódóan is. Megjegyzem én nem a pénzért jöttem hanem a nyelvet tanulni aupair vagyok. Nekem úgy adta a sors, hogy minden pénteken haza megyek hozzá és vasárnap jövök vissza. Ez tudom nehéz, de ha szeretitek egymást ne adjátok fel. Nekünk volt az a gondolat h szét megyünk, mert ez nekem így nagyon nehéz, de hülye gondolat volt és nem mentünk szét. Figyu, barátod hol lakik? nem tudna sürübben haza menni ? bécsből budapestre a busz 7000ft az nem olyan sok pénz, persze az utazás is megviseli az embert. én minden pénzt feláldoznék arra h haza mehessek, de szerencsére nekem vannak itt ismerőseim ezért mostmár autóval járok haza :) próbáljátok megtalálni a legoptimálisabb megoldást. tudom ez nehéz lesz, de hajrá :)
2011. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!