Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, h az embert jobban érdeklik a már foglalt pasik/nők?

Figyelt kérdés
Magamon legalábbis ezt figyeltem meg. Nem úgy, h van egy ismerősöm, és szingli, de ha párt talál, akkor érdekel...nem. Hanem van két pasi és tuti ahhoz vonzódok, aki foglalt. (Bár ahogy öcsém mondaná: csak az foglalt, akin fekszenek...na mindegy.:D) Szóval azok a pasik mindig jobban izgatnak, jobban tetszenek...nem akarom én elszedni senki pasiját, csak a dolog miértjére keresem a választ, mert zavar a dolog.
2011. aug. 2. 23:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Ezzel te vagy így és nem mindenki.. az általánosítás elég hibás :)
2011. aug. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
A foglalt pasiknak van egyfajta "referenciájuk", látod rajtuk hogy ők is kellenek valakinek, így jogosan hiheted azt hogy van benne valami ami lehet hogy a szingli pasiból hiányzik (aki lehet hogy nem véletlenül szingli).
2011. aug. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Azért, mert ha párja van, és meg is tudja tartani, akkor biztos tud valamit ;) gondolom. De elég gáz szerintem foglalt pasikra bukni. Ez valami fétis lehet.

Vagy azért is lehet, mert ha foglalt, akkor úgyis esélytelen, és nyugodtan oda lehet érte az ember, imádhatja titokban, ha nincs közeledés, nincs pofáraesés.

2011. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Egyetértek, a foglalt pasi már bizonyított, van aki értékeli már valamennyire, így túlságosan rossz nem lehet :)

Aki meg szingli, arról tudat alatt feltételezzük, hogy nem is lenne képes nőt szerezni, illetve sokszor annyira szánalmasan tepernek a lányok után, hogy tiszta nevetségessé válnak. Egy foglalt pasi meg magabiztos, laza, és van benne a tiltott gyümölcs édességéből is :)

2011. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
49%
Ami másnak van, neked is kell... Ha egyszer megkapnád, szakítanának, nem érdekelne.
2011. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 napietus ***** válasza:
68%
vadászat. minél nehezebb elejteni egy vadat, annál értékesebb a trófea :) ha komoly kapcsolatra vágysz majd, pont fordítva fogod érezni: taszítani fognak azok, akik rád hajtanak, pedig van párjuk, mert nem fogsz tudni bízni bennük.
2011. aug. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%
Mindig a tiltott gyümölcs a legédesebb :)))
2011. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Na, sok érdekes választ kaptam, köszönöm. :)

Nem volt szándékomban általánosítani, de ezt elég sok emberen megfigyeltem-magamon kívül is. :)

Ez a referenciadolog tetszik, lehet benne valami...viszont ez a fétis dolog azért túlzás, nem CSAK a foglalt pasikra bukom, csak egyszerűen jobban izgatnak. :) Viszont ez a nincs közeledés, nincs pofáraesés-elmélet szerintem igaz, nem mintha nem szeretnék kockáztatni, csak így lehet, h tényleg kevésbé "kockázatos".

Aha, és a kisugárzás dolog is igaz lehet, a foglalt pasik magabiztosak, ezt én is megfigyeltem. :)

Hát igen, tiltott gyümölcs...de jó is lenne megkapni...na jól van, igyekszem megváltozni. :)

2011. aug. 3. 09:01
 9/20 anonim ***** válasza:
11%
Attól hogy valaki szingli, szűz, akárhány éves is attól még lehet sokkal érdekesebb figura mint sokan mások akiknek már akárhány barátjuk/barátnőjük volt, ezeket a kérdéseket hagyjuk.
2011. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy mennyire lepontozta mindenki az elsö válaszom... Akkor ezek szerint csak én nem vagyok olyan, hogy azokra hajtsak akiknek van valakijük... Milyen vilában élünk már..
2011. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!