Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből valami? Beszélek egy lánnyal régóta aki egyébként az osztálytársam, kábé 3 hónapja szakított a barátjával azóta azt hangoztatja hogy őt most nem érdeklik a fiúk. Naponta többször is beszélünk. Többi lent

Figyelt kérdés
Többször voltunk már együtt bulizni ráadásul legutóbb csók is volt , de nem tudom mit gondoljak elég nagy ellentmondások vannak és ráadásul több fiúval is dumál rendszeresen akár többet is mint velem,de mégis ott van hogy velem smárolt... egyébként nem szűz viszont én igen és ha véletlen odakerülnék szerintem görcsös is lennék :S Önkielégítésnél is elég hamar elmegyek. :S 17/F
2011. jan. 27. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert még a lány sem tudja hogy mit akar. Vagy ha tud valamit, akkor azt biztosan hogy nem téged. Beb@szva lesmárolni buliban meg én is letudnék bármelyik csajt, úgyhogy erre ne építs.
2011. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet komoly kapcsolat alapja, az nem rögtön csókkal indul.
2011. jan. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!