Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kell hogy vigyek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell hogy vigyek a barátomhoz ha megyek át aludni?

Figyelt kérdés
Holnap fogok először nála aludni, és hát nem jut minden eszembe hogy miket pakoljak össze... L/16
2011. aug. 3. 01:04
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
fogkefe, fogselyem.
2011. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Hogy ha találkozol a szüleivel is,akkor illik egy doboz bonbon-t vinni az édesanyjának,és egy üveg valamit az édesapjának.

Ezenkívül magadnak vigyél fogkefét,bugyit,dezodort,váltóruhát.

2011. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Big Boss ***** válasza:
szerintem magadat meg egy barátnődet, ha gondolod még 1 barátnőt, ja meg igen sört meg pizzat és imádni fog téged[titeket] ez lenne a legnagyobb öröm neki
2011. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A legszükségesebbeket (váltás fehérnemű, fogkefe) + legmosolygósabb arcodat.
2011. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha szeretkeztek már, akkor ne felejtsd el az óvszert vagy tablettát. (Akkor is, ha a fiú azt mondja, van nála óvszer, mert lehet hogy rosszul emlékezett és kellemetlen ha erre az éjszaka közepén jöttök rá.)


Ha még nem terveztek szexet (én egy csomószor együtt aludtam a barátommal, mielőtt lefeküdtünk, mondjuk szűz voltam), akkor csak alap dolgok... Váltásruha, fehérneműből pót is, fogkefe, igazolványaid, telefon, bérlet, pénztárca, meg nem tudom mennyit utazol, akkor jól jöhet valami zene vagy olvasnivaló.


Én nem szoktam törölközőt, tusfürdőt, vagy fogkrémet vinni, ad a barátom. Ha most találkozol először a szülőkkel, akkor ha gondolod valami apróságot vihetsz nekik (bonbon pl), de szerintem ez nem fontos.

2011. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!