Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le az aggodalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le az aggodalmam, hogy legalább aludni tudjak?

Figyelt kérdés
Barátnőm 16 éves én 17 vagyok. Nyáron történt, hogy buliba beletettek valamit a piájába és elájult . Én akkor pont az ország másik végén voltam. 1 hónaposok voltunk. Most 5 hónaposak vagyunk. Elment legjobb barátjával bulizni, és nem tudok aludni sem. Kattog az agyam, hogy berúgott / megcsal / történik valami stb stb. Bízok benne, de várom hogy írjon neten üzit telefonról, vagy bármi. Ha elaludnék tuti felkelnék, és egyből nézném, hogy írt e. Hogy győzzem ezt le?
2011. nov. 6. 00:02
1 2
 1/14 Blabla18 ***** válasza:
aludjál! és majd holnap kiderül..nem kell ennyire görcsölni mindenen bszki.
2011. nov. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Javaslom azt amit a barátnőd fogyasztott.


Komolyan: Nem érdemes idegeskedned emiatt. Tudom, beszélni könnyű, de nem igazán tudsz semmit tenni az idegeskedésen kívül, az meg csak neked rossz.

2011. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

sehogy.

nyugodj bele,hogy éppen most csókolja egy ótvar borostás fickó és közben markolássza a melleit és ez a barátnődnek tetszik.

az meg külön felizgatja,azt hiszi milyen rafinált,hogy beadta neked,hogy nem is dugni megy.

2011. nov. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen igazatok van de máson nem tud járni az agyam..:\
2011. nov. 6. 00:06
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó neked meg aztán felettébb. Mondták már hogy odaadó személyiség vagy? :D
2011. nov. 6. 00:06
 6/14 anonim ***** válasza:
csak realista:).
2011. nov. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:)
2011. nov. 6. 00:07
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Bírom ezt a "beletettek valamit az italomba" dumát. Nem addig ivott a kicsike, amíg négykézláb okádott, netán bevett egymás után 3 ecstasyt és rosszul lett, neeem, idegenek úgy jótékonykodnak, hogy minden harmadik üdítőbe beletesznek egy kis ingyen drogot is. Bakker, hogy az én rohadt italomba miért nem tud soha senki semmit beletenni, de bosszantó..!
2011. nov. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 sovjet válasza:

abba is tesznek csak valaki immunis:)))

am te mér nem mész vele bulizni?

akkor együt fetrenghetnétek a padlób:))

2011. nov. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, arra nem gondoltál, hogy beleteszik azért a piájába a drogot, hogy kiüsse magát. Majd követik és talán kirabolják vagy megerőszakolják? ..
2011. nov. 6. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!