Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál, vagy szeretne tőlem többet is csak fél? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác két éve vett fel msn-re.(akkor még nagyon visszahúzódó voltam, a srácok közelében állandóan zavarban voltam meg ilyenek) Sokat beszélgettünk...volt hogy hajnali 4ig is. Legjobb haverjával évfolyamtársak lettünk és vhogyan ő lett a legjobb "sráchaverom" (tényleg szeretem mint barátot de nem több). A srác aki akkor még "csak" tetszett (már rohadtul szeretem) bókolgatott stb, de nem találkoztunk. Volt hogy összefutottunk, de semmi nem volt...ment mindenki tovább. Aztán legjobb srác haverommal elmentünk bulizni meg pár emberrel és Ő is ment egy másik társasággal. Akkor kavartunk. Full részeg volt a srác. Hajnali 3-4 körül már józan volt, de a közösbaátunk közelében jóformán rám sem nézett. Miután elbúcsoztunk haverunktól jött oda hozzám, hogy: Szomorú vagy? Én mondtam hogy: Nem, cska fáradt. -.- Utánna még smároltunk meg kézenfogva kísért haza ilyesmi. Utánna még 3szor kavartunk. A kavarások közbe volt hogy veszekedtünk msn-en vmi hülyeségen ilyesmi. (már nem is szoktunk beszélni) Tudni kell, hogy a srác bulikban (ő gyakran jár, én nem) mindig kavargatott csajokkal. Két kavarásunk után azt mondta hagyjuk egymástlegjobb haverunk és egy barátnőm (tetszett neki a srác de a srácnak a barátnőm nem) miatt. Azt mondta a legjobb haverunkról majd mondd vmit (azóta se mondta). Én kiakadtam, és azzal a felállással hogy: Ha ő kavargat, akkor kavargatok énis...kavargattam néhány buliban (nem olyan sokszor). Lényeg a lényeg a srác leszokott a kavargatásokról...a bulikba mostanság beáll egy helyre aztán ottmarad és nem is iszik annyira. Mindig szokott nézni bulikban és volt hogy féltékenykedett, hogy (csak)haverokkal voltam és nem vele. De máskor mégis elmondott mindenféle nyomoréknak meg szánalomnak a KÖZÖS barátoknak. Egy barátom most mondta, hogy a srác mondta neki hogy: Nem utáll, csak félreismert. Azt hitte nem olyan lány vagyok aki bulikba kavargat stb... (nem is vagyok olyan, csak úgymond "bosszút" akartam állni...de hiába smároltam másik sráccal CSAK rá tudtam közbe gondolni. Tényleg nagyon szeretem. Nem tudom mit tegyek. Pénteken lesz egy kertiparty. Nem biztos, hogy jön, de lehetséges. Ha ott lesz mit tegyek szerintetek? Lécci normális válazsokat írjatok! :)


17/L (a srác is ennyi idős)


2011. aug. 3. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez elég hosszú lett:D(meg kavaros). Szerintem te csak egy voltál neki a sok közül.Röviden.
2011. aug. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
de nem lett volna féltékeny ha nem érdekelné :/
2011. aug. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk igaz://
2011. aug. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Beza töcskölni akárki megfelel...
2011. aug. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!