Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan kezdjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan kezdjek róla erről beszélni?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 éve vagyunk együtt. Az exekről egyáltalán nem beszéltünk, azt sem tudom kik lehettek előttem a barátnői, csak azt tudom hogy 2 volt. Egyik barátjának (lány) van egy barátnője, aki szerintem az egyik exe lehetett. Ezt onnan gondolom mert volt hogy épp róla beszéltek épp szidták és mondta hogy tudja ő azt, arra hogy milyen.Volt hogy én is beszéltem a lánnyal pár szót, eléggé ellenszenves nekem amúgy. Pont nem volt ott barátom, mert pont az óriáskerékre ült fel barátom és a pár szóból úgy tűnt hogy ismeri nem csak futólag, de nem mondta hogy együtt voltak régen. Volt olyan, valamelyik nap hogy ott voltunk páran és ő is és becézve szólt hozzá, amikor senki nem hívja úgy és amikor megnézte a telefontartóját barátom akkor amikor visszavette, láttam hogy a csaj úgy vette vissza hogy végigsimított a kezén közben. Lehet hogy ez betegesnek tűnik hogy ilyeneket észreveszek, amúgy féltékeny típus vagyok, de nem éreztetem vele ezt egyáltalán, inkább véggigondolom a dolgokat. Szerintetek lehet hogy az exe, és hogy hozhatnám fel, nem csak úgy a semmiből az exek témát?
2011. aug. 3. 11:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy hosszú lett.:S
2011. aug. 3. 11:38
 2/7 A kérdező kommentje:
Húú elcsesztem. -róla
2011. aug. 3. 11:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy év alatt eljuthat odáig egy kapcsolat, hogy ne legyenek tabut. Simán kérdezz rá arra, amit szeretnél tudni.
2011. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok bizalmatlannak tűnni. Úgy érzem nem csalna meg.Most ha úgy felhoznám a semmiből, szerintem az olyan lenne, mintha ezen rágódnék egy ideje (amúgy így van) és nem bíznék meg benne.
2011. aug. 3. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Én iszonyatosan féltékeny típus vagyok, a barátom is az. Emiatt egyszerűen felhoztam a témát, és kiderült, hogy őt is hasonló dolgok foglalkoztatták velem kapcsolatban. Jó volt még időben megbeszélni a dolgot, még mielőtt tényleg elkezdődött a bizalmatlankodás. Amúgy meg 1 év után ez nem lehet tabu téma.

Persze ne úgy állj elé, mintha vallatnád, érezze, hogy csak azért vagy féltékeny, mert nagyon szereted, meg fogja érteni.


22L

2011. aug. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz ha nem mondja el neki kikkel volt komolyabb kapcsolata régen.

Amúgy ha megbízol a barátodban hessegesd el ezeket az észrevételeket, ha pedig nem szegezd neki a kérdést, hogy volt e dolga azzal a lánnyal!

2011. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyilván akkor úgy lesz, ha pl együtt megyünk valahová és elmegy mellettünk, akkor azután mondom majd barátomnak ami legelőször eszembejut róla spontán, pl hogy olyan ellenszenves meg stb. és akkor biztos mondja vagy picit kérdezgetek finoman.
2011. aug. 3. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!