Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal 1 éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal 1 éve vagyunk együtt de még nem feküdtünk le. Szal szeretnék vele erről beszélni de nem tom hogy kezdjek bele. Tudtok tanácsot adni ebben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Már régen kellett volna beszélni vele. Semmi gond nincs ezzel, szólsz neki, hogy szeretnéd ha beszélnétek egy fontos dologról. Kérdezz rá nyugodtan, hogy miért van az, hogy egy év után sem teljesedett még be a szerelmetek. Egyébként érzelmek vannak? Csók vagy petting volt köztetek, vagy még az sem? Nem tudom hány évesek vagytok, hány éves a barátod, de ha megfelelő a korotok a szeretkezésre, akkor nem természetes, hogy az még nem következett be. Ha nem kapsz tőle megfelelő magyarázatot, vagy kitér a válasz elől, akkor szerintem át kellene gondolnod, hogy van e értelme így ennek.
2009. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen petting ,csok ,volt már! igen elég idösek vagyunk a szeretkezéshez és ö tapasztaltabb ezen a téren. ezért sem értem hogy még csak nem is probálkozott 1szer sem.ez magyarázhato a gyerek-fóbiájával?

Eddig azért nem hoztam fel ezt a témát mert tulzottan gátlásos vagyok...

2009. júl. 16. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!