Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy az exem megbánja, hogy elveszített engem?

Figyelt kérdés
Milyen női praktikákat lehet bevetni az ex ellen,hogy nagyon megbánja a szakítást?
2011. aug. 3. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Küldj rá verőlegényeket.
2011. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem szép dolog. Az én volt barátom nagyon szenvedett, pedig bunkó voltam vele szakítás után. Vagyis nem bunkó, csak visszautasítottam minden egyes alkalommal, meg alig válaszoltam neki sms-re... Meg próbált féltékenyíteni, de nem is vettem róla tudomást.

Ez a leszarom hozzaállás nagyon megviselte és többx hívott fel részegen az éjszaka közepén, hogy szeret, sosem fog tudni elfelejteni, én vagyok élete szerelme. Olyankor egy gombóc volt a torkomban és hidegen válaszoltam, utána sírtam hogy hogy szeret, de megbocsáthatatlan volt amit tett velem, így nem bocsátottam meg.


Na, szerintem amit tehetsz azért, h megbánja:

a, olyan jó volt veled járni, hogy hiányzik neki és vissza akar kapni

b, nagyon kedves leszel vele, amilyen sosem voltál és azt bánja meg, hogy micsoda csajt szalasztott el

c, azt csinálod szándékosan, amit én. egyszerűen nem érdekel

d, féltékenyíted: közösségi oldalon más pasikhoz írsz ilyesmi (én ezt nem csinálnám)


18/L

2011. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Sehogy ne érd el. Neked ez mért lenne jó? Ha a pasinak van egy kis esze, nem bánja meg, mert aki utána ilyet akar tenni, az meg is érdemelte hogy 'elveszítették'.
2011. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 twinky ***** válasza:
82%

Eleg nyomorult hozzaallas. Most akarsz magadban olyan ertekeket keresni, amelyek egyreszt soha nem voltak meg benned, masreszt pedig pont ezekkel a hianyzo ertekekkel akarod az exedet kinozni? Vagy ugy viselkedsz vele, mint egy utolso senkihazi, aki magat felsobbrendunek erzi.

Ez egyszeruen sekelyes, gerinctelen, egyszersmind undorito. Igy mar meg sem erdemelt teged.

2011. aug. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

szánalmas egy szuka vagy te ne kinozd őt mert csak jobban eltaszitod magadtól és tedd túl magad rajta -.-"

ne kombinálj unom az ijeneket :/ majd találsz valakit

2011. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A segítséget köszönöm.Annak aki meg lehurrog, azzal nem tudok mit kezdeni.Sajnos én voltam benne, és én tudom miért akarom ezt.Amúgy soha nem szoktam ilyet tenni,de úgy érzem most megérdemli.ennyi.
2011. aug. 4. 18:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, nem tudjuk mi történt, de a jövőt még nem kell elcseszned. (egy hisztis kis p;csára vall ez a "bosszút állok mindenképp" felfogás, csak jó szándékkal írom, hogy változtathatnál ezen.)
2011. aug. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!