Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki szakít, az lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szakít, az lehetséges, hogy utána hónapokkal megbánja? És mit érez az, aki szakít, abban az esetben, ha a szerelmet már nem érzi, szeretet viszont igen?

Figyelt kérdés
Szeretném más szemszögből látni a dolgokat. Annyira csak nem rossz, mint annak, akivel szakítanak.
2011. febr. 12. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Pár hónapja szakítottam a barátommal, eddig nagyon jól elvoltam kis világomban, ismerkedtem stb... Viszont az ex feltett mostanában egy közös képet kedves kapcsolatával netre... Hát elég szúró érzés... Most kezdtem el agyalni, hogy úr isten, lehet rosszul döntöttem, amikor szakítottam... Erős féltékenység tombol most bennem. Idegesít a tudat, hogy milyen jól megvoltunk és most lehet ezzel a lánnyal még jobb neki...

Nem tudom ez most önzőség vagy megbánás?!...


Hogy mit éreztem amikor szakítottam? Mély sajnálatot, amiért ő könyörgött én meg semlegesen éreztem magam. Ő sírt én csak néztem magam elé, hogy milyen kegyetlen vagyok.

2011. febr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a szikla a mellkason effekt. De megkönnyebbültem, mert ami kapcsolatunk már régóta halott volt, csak elvakult voltam... Kivirultam, boldog voltam mert tényleg már halott volt és terhes az egész. Aztán düh és harag jött, mert megtudtam h megcsalt. Utólag. Akkor utoljára leüvöltöttem a fejét és elvágtam minden zsinór. Dühös voltam rá és önmagamra is. Aztán összeestem, fájt. Az még jobban, hogy összejött valakivel, s közben még az ő ismerősi körében mindenki engem kur-vázott, mert h direkt sanyargattam, nem így volt. De jött utána egy nagy szerelem, és elmúlt... Azóta kb 2 év telt el, ő lett a legjobb fiúhaverom.
2011. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ezt a kapcsolatot nem bántam meg, hogy vége lett, inkább csak azt, hogy nem lett előbb vége. 20/l
2011. febr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 almakörte ***** válasza:

Én tavaly májusban szakítottam majdnem egy év után a barátnőmmel, mert úgy éreztem hogy nem szeretem már, és elég sok gond volt köztünk, nagyrészt miattam. És nekem sem volt azért kellemes, neki főleg nem, utána nyáron bulizgattam, ismerkedtem.

3 hónap után találkoztunk egyszer kétszer és rájöttem, hogy még mindig szeretem, és hogy a legnagyobb hülye voltam hogy elhagytam és szar felszínes kapcsolatokba mentem bele. Szeptemberben összejöttünk újra és azóta együtt vagyunk, a hibáimon pedig folyamatosan javítok.

F/22

2011. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szakítottál vele, annak jó esetben nyomós oka volt. Szerintem. És hacsak az ok, amiért dobtad, nem változott meg, akkor szerintem nincs értelme megbánni.
2011. febr. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!