Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele, hogy megbánja amiket tett?

Figyelt kérdés
Az illető fiú csúnyán kihasznált, sokszor mondta nekem, hogy szeret, együtt voltunk 5 hónapot, csak azután kiderült, hogy még mindig a volt barátnője kell neki, és folyamatosan csalt vele. én meg közben teljesen beleestem... ő szakított velem, és visszament az exéhez, most meg megpusztulok, és tudom, hogy tetszek még neki! túl akarok rajta lenni, meg minden, de sértettségem bosszút követel, és azt akarom h lássa meg mit tett, bánja meg egy kicsit. hogy viselkedjek vele, mit csináljak, hogy érhetném el ezt? csak normális válaszokat légyszí. 23/L
2011. jún. 21. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A helyedben én rá se szarnék a csávóra. Hűtlen nulla, és akkor nagyon udvariasan fogalmaztam.
2011. jún. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tedd túl magad rajta. Nem érdemes a saját csapdádban vergődni, mert csak magadat teszed űzött vaddá.

Ha annyira bosszút akarsz, akkor tedd túl magad rajta és jelenj meg előtte egy másik sráccal, akit persze szeretsz is, nem csak kihasználod ehhez.

Vagy egyszerűen ne foglalkozz vele. Ha látod valahol, inkább fordulj el, csak akkor köszönj, ha ő köszön, ha szórakozóhelyen találkoztok véletlen, akkor pedig flörtölj, pasizz előtte nyugodtan és ne törődj vele. Hidd el a semmit tevésed előbb a sírba viszi, mint az önmarcangolásod. :)

2011. jún. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
persze én is túl akarok lenni rajta, csak előtte egy kis elégtételt szeretnék, csak annyit h őt egye értem a fene egy kicsit... sokszor futunk össze, látom is őket kettesben is... nem akarom h szenvedjen, csak minimálisan érezze meg, amit én éreztem hónapokig
2011. jún. 21. 22:28
 4/6 A kérdező kommentje:
kicsit őrüljön meg értem... köszönöm a válaszokat, én sem akarok rajta ülni, csak így szeretném lezárni a dolgokat, hogy ne érezzem magam ennyire megalázottnak!
2011. jún. 21. 22:32
 5/6 anonim ***** válasza:
22:27 vagyok, csak magamat tudom ismételni. Elég nagy tőr lesz a szívében, ha mással lát majd.:)
2011. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem is előbb legyél túl rajta, ismerkedj másokkal. és ha lehiggadtál, akkor ha összefutsz vele, akkor elmesélheted neki, hogy milyen aljasul viselkedett, és te még az ellenségeddel sem tennél ilyet.

habár valószínűleg felesleges minden szájtépés, mert az ilyen embert nem nagyon érdekli, hogy milyen kárt okozott...

23N

2011. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!