Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit érdemes egy fiuért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit érdemes egy fiuért feladni? Hogyan döntsek egy ilyen dologban?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk gyerek szerelemből indúlt.De mára már felnőttünk eddíg is sokmindent átvészeltünk és mindent megoldottunk megbeszéltünk együtt.De eddíg nem nagyon gondolkoztunk komolyban csak úgy ilyen álmodozás szinten így azt sem vettük figyelembe hogy mások az igényeink más a természetünk és a jövőképünk is.Én vágyom a másik társaságára,érintésére,szeretgetésére,kimozdulni ide oda,figyelmességre ilyesmikre valamint úgy képzelem el a jövőmet hogy családdal is eljárogatunk majd kirándúlgatni együtt ebédelünk megbeszélünk mindent és együtt neveljük a gyerekeket is.A pénz kevésbé számít nálam mint a szeretet és a kapcsolat köztem és a férjem+gyerekeim között.Ezzel szemben barátom már most éjjel nappal dolgozik,tanul azt élvezi ha otthon egyedűl lehet bent ül a szobájában kevésbé vágyik a szeretgetésre eléggé racionális nem nagyon szeret kimozdúlni és úgy képzeli el a jövőjét hogy éjjel nappal dolgozik felesége most főz takarít gyereket nevel kiszolgálja+persze ő is dolgozik és keressen is jól.Nagyon szeretem őt de nem tudom hogy hogyan oldjam ezt meg hogy feladjam e az én jövő képemet maradjak vele és igazítsam hozzá a dolgokat valamiféle komprumisszumokkal vagy hogy ez ok a szakításra.Még anyit hogy esküvőig nagyon sok időnk lenne még valószínű olyan 5 év és végűl is késöbb eltudom képzelni majd az életemet így vele de most még úgy vágynék néha a szerelemre a programokra törődésre még.De mellete meg tudom hogy vele ez nem úgy valósítható meg mint ahogyan én szeretném mással meg nem jó:/és boldogabbá tesz az ha csak ülök és nézem de a közelében vagyok mint hogy azt csinálom amit szeretnék de mással.Nem tudom hogy mit tegyek vele érzem magam igazán jól de bosszant hogy nem tudok vele olyan dolgokat csinálni amiket szeretnék.
2011. aug. 4. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én annyira nem is gondolkodnék a távlatokba, egyenlőre megbeszélném vele az érzéseim, hogy mennyire szeretem, de én ezt-meg ezt igénylem stb, s nekem ez így nem jó. Nem kell rögtön szakítani vkivel, ha ilyen gondok vannak, meg kell próbálni változni, s nemcsak neked neki is. Egy kapcsolathoz mind a 2 félnek hozzá kell adni magát, és semmi sem megy kompromisszumok nélkül, de azért nem érdemes teljesen alárendelned magad. Az butaság is lenne. Amúgy hány évesek vagytok? Első lépésként beszéljétek meg, hogy legalább havonta 1-2szer kimozdultok, nem hiszem hogy vkinek annyit kell dolgozni, hogy erre nem ér rá. Mert ugye mindenkinek arra van ideje amire szán.
2011. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én 20 ő 21 és ez már feljött többször is csak elhesegettük legalább is én hogy á majd változik.Igen voltak ilyesmi próbálkozások ebből lett az hogy örülünk ha fél évente 1X megyünk valahová ahová én szeretném.Amúgy tényleg nincs ideje hetente 1 nap van azt meg velem tölti.
2011. aug. 4. 13:36
 3/7 anonim válasza:
Szerintem próbáljatok meg egy picit külön lenni. Mondjuk egy hetet vagy kettőt, nem szakítani csak külön lenni, és te is el tudnál menni bulizni a barátaiddal. Ha így kevsebbet vagy vele, vagy legalábbis tudja, hogy nem vagy ott, hamar visszasír, és majd hirtelen több szabadideje lesz rád. hidd el, ha nagyon akarja, lesz szabadideje.
2011. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbálkoztunk már ilyenekkel is nem sírt vissza örűlt ha jólérzem magam és van közbe egy kis nyugija is.Ha meg gond lett volna tényleg mindíg volt szabad ideje de csak mert félre tette a dolgát mert fontosabb voltam de aztán nem aludt napokat hogy behozza a lemaradását ezt meg nem várhatom el tőle.Hogy csak mert bulizni akarok vele dobjon félre mindent aztán gürizzen.
2011. aug. 4. 13:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a munkája? Szereti ezt? Munkamániás ő tulajdonképpen?
2011. aug. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
imádja a munkáját és mellette tanul is amit szintén nagyon szeret,és igen kicsit talán az
2011. aug. 4. 15:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor majd attól függ a jövőtök szerintem, hogy mi lesz ha majd tanulni nem fog. Akkor a felszabadult idejét és energiáját a kapcsolatotokra fordítja, vagy azt is beleöli a munkájába. Kompromisszumokon múlik minden. Ha te érte feladod minden elképzelésed, ő meg nem vesz vissza egy kicsit a lendületből a munkája terén és csak annak él, akkor te nem leszel boldog. Valószínűleg legalábbis, ha neked másra lenne szükséged. Az én párom is annyit dolgozik mint állat, mondjuk ő vendéglátásban dolgozik, így a turista szezon nekem maga a pokol. Nagyon hiányzik egész nyáron, megértő vagyok, mert ez a munkája, ez meg sajnos ilyen. De boldog nem vagyok tőle. Viszont engem kárpótol a főszezonon kívüli időszak.:) És még így is nehéz elviselni:S
2011. aug. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!