Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lépjek ebbe a helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek ebbe a helyzetben most?

Figyelt kérdés
volt osztálytársam akivel 4 évig egy osztályba jártunk 2. évbe talált magának egy fiút, de én már őrülten beleszerettem akkor és azóta is szeretem. Síró görcs kerülget, hogy már idéntől nem fogom őt látni, mivel mindannyian új suliba fogunk járni. Most úgy adta a sors, hogy szakítottak de már másodszor a kapcsolatukban és nem tudom mit lépjek. Elhívjam valahova vagy nem tudom mit csináljak. Őrülten imádom őt, róla is álmodk és reggel mikor felkelek dnem tudok továbblépni se az életben, mert egy álom mindig vissza hozza a múltat ami hozzá köthető. Mit tegyek? :(
2011. aug. 4. 14:47
 1/2 anonim válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. hívd el, de ha nemet mond törödj bele, majd az idő mindent megold!
2011. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mondd el neki a dolgokat,aztán vagy együtt vagy külön. kiderül
2011. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!