Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak barátnőt?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és még nem nagyon volt barátnőm. De én úgy gondolom, hogy ez a külsőm miatt van, mert nem éppen az a megszokott európai. Nem járok bulizni, nem cigizek, eléggé otthon ülős típusú vagyok. Nincs önbizalmam(sose volt) és már a haverjaimmal se beszélek, mert vége lett a sulinak. Hol tudnék ismerkedni?
2011. aug. 4. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
suliba utcán... sok helyen találd fel magadchisz minem mondhatjuk meg neked mivel azt set djuk hol élsz ezáltal a lehetőség sorát sem ismerjük amugy aki keres az talál előbb utób szval mindent bele 18/F:D
2011. aug. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még nem nagyon volt? :D

szóval egyse?

2011. aug. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bárhol tudsz ismerkedni,bár lehet nem lenne hátrány,ha elmennél valahova,holnap péntek..valaki csak akad aki elmenne veled.Az önbizalomhiány elég nagy probléma,nem tudom,hogy lehet orvosolni,hisz elég sokan a környezetemből (köztük én is) ezzel küszködök nap mint nap.Talán az lenne a legjobb,ha elfogadnád az egész helyzetet és nem törődsz azzal,hogy mi lenne ha..máshogy néznék ki stb.Nincs csúnya pasi,hidd el,van az a pénz,az az ész,az a belső érték ami megszépít egy férfit. fel a fejjel,most nem szabad a homokba dugni a fejed.
2011. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem teszel semmit azért, hogy barátnőd legyen, akkor mégis mi a rossebet akarsz? Én nem foglak sajnálni. Nem is kell feltétlenül bulikba járnod ahhoz, hogy barátnőt szerezz. Már interneten is lehet ismerkedni (bár ez kissé időigényesebb). Találd fel magad és tedd félre az önsajnálatot, mert ezzel nem fogsz menni semmire.
2011. aug. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Munka? Iskola? Valamilyen környezet csak van, ahol tudsz ismerkedni. Egyébként menj oda, ahová amúgy is szívesen mennél. Ha jól érzed magad, lazább vagy, nyitottabb leszel, könnyebben ismerkedsz, és legalább új haverokat találsz, ha meg véletlenül belefutsz egy lányba, akkor a közös érdeklődés is megvan.

Hidd el, rengeteg lány rohangál 0 önbizalommal, én magam olyan szégyenlős vagyok, hogy ha véletlenül találkozik egy olyan fiúval a tekintetem, aki tetszik, el is kapom, mert félek, hogy esetleg nem tart magához elég jónak, és hülyének néz. Ami több szempontból is ostabaság... de mindegy, lényeg, hogy vannak még nálad is szégyenlősebb lányok, szóval te se maradsz pár nélkül.

2011. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!