Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis mi az istent adjak/készí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi az istent adjak/készítsek neki? 1 éve leszünk együtt a barátommal, nagy gondban vagyok!

Figyelt kérdés

Gondoltam egyből valami fényképes dologra.De 1.)Nincs olyan sok,hogy például egy albumot készítsek(csak az tetszik) 2.)Félek,hogy "nyálasnak" tartaná,vagy feleslegesnek.Focizik,sportos,igazi fiús.Gondoltam valami sport kiegészítőre,amit szeretne.De azt egy évre?!Nagyon romantikus.Valami személyeset szeretnék,ami emlékezetes maradhat,de hogyan?!


Köszönöm a válaszokat előre is!


2011. aug. 4. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
egy lovat
2011. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Tudd meg,hogy melyik csapat a kedvence pl. és arról valami kis emléktárgyat,plusz mellé a "pár képről" valami album szerűséget,de mégsem azt :D a szív meg az ilyenek nagyon nyálasak,ez viszont nem.
2011. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a roppant értelmes megnyilvánulásodat,kedves első!
2011. aug. 4. 16:47
 4/18 A kérdező kommentje:
Karácsonyra már kapott,olyan focis sálat,a kedvenc csapatával.. :/
2011. aug. 4. 16:48
 5/18 szamóca.. ***** válasza:
felesleges ennyire túlspilázni. csinálj neki valami jó faja vacsorát, borral, sütivel, aztán táncolj vetkőzz, és felejthetetlen éjszaka. esetleg valami új fehérnemű, bár az nem feltétlen szükséges. ha pedig emléket akarsz, csináljatok képeket (nem feltétlen pronográf tartalmúra utalok, de ízléses majdnempucér képek beleférnek, erre kiváló valami függönyszerű anyag. semmi nem látszik belőled, mégis szexi.) :D
2011. aug. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Valamilyen olyan képet csináltass egy pólóra, ami neki tetszik vagy az ő stílusa. Pl. kedvenc focicsapat
2011. aug. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2011. aug. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Big Boss ***** válasza:

és ha ezt mind megcsináltad küld el a képeket nekem


am szerintem csinálj neki egy videó sorozatod pl. olyan címmel, h Így csalnálak meg 10 féle képen, és a film elkészítéséhez kérd segítségül a pasid barátait, vagy a foci csapatát az lenen az igazi bizt te is élveznéd :]

2011. aug. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Igen,legközelebb menni fog,köszönöm a linket! ;)


ma 17:07! Téged meg sajnállak,de anyádat is,hogy megszült! :D

2011. aug. 4. 17:14
 10/18 anonim ***** válasza:

Másodikon jót nevettem, "tudd meg, hogy melyik a kedvenc csapata!" Szerinted ha egy éve együtt vannak, és focirajongó a srác, még nem derült ki, kinek szurkol? :)


Nekünk nemrég volt az egyéves évfordulónk. Barátom elvitt vacsorázni egy nem túl drága, de elegáns étterembe, én pedig vettem egy nagy, sima lapos, szép kötésű füzetet, és abba ragasztottam képeket, és más emlékeket, pl. koncertjegy, kirándulásoknál belépőjegy, vagy egy-egy idézet amin sokan nevettünk, szóval ilyen vicces szövegekkel megtűzdelt albumszerűség. Nekünk sincs sok közös képünk (utálom, ha fényképeznek!), de azért sok olyan volt, ami ha nem is közös, azért megörökítette az élményeinket.


Barátom nagyon örült neki, többször is végiglapozta egymás után és kicsit meg is hatódott, pedig nem olyan alkat. :D

2011. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!