Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy tipikus "házisárkány"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tipikus "házisárkány" megváltozhat? Hogyan? Szörnyen viselkedek a férjemmel.

Figyelt kérdés

Mindenért csesztetem és piszkálom. Mindenért!!!!

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen szemét? Ő nem bánt engem sehogy.


2011. ápr. 7. 23:36
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Mióta vagy ilyen?
2011. ápr. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Hű... nem tudom pontosan. Fél éve kábé. De ez már durva, amit művelek. Mindenem megvan, és mégis. De nagyon szeretnék megváltozni.
2011. ápr. 7. 23:42
 3/27 anonim ***** válasza:

Amugy lehet hogy pont az váltja ki belőled hogy ő nem bánt sehogy.

Ő vagy nem foglalkozik azzal hogy "cseszteted" vagy pedig elfogadott olyannak amilyen vagy.

2011. ápr. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Gondold végig hogy akkoriban mi történt veled és lehet hogy megtalálod a kiváltó okot.


1és2. voltam

2011. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Már amugy az is nagy változás hogy felismerted ezt magadban.


1.

2011. ápr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
De éppen ez az,hogy piszkálom. Ki szeretné? Már ott tart, hogy nem érdekli semmi, amit csinálok. Ha ilyen vagyok, akkor nem is kíváncsi rám. De nem akarok ilyen lenni, mert amúgy meg nagyon jó a házasságunk. Csak nem vagyok Vele sem kedves, sem semmi. Pedig szeretem.
2011. ápr. 7. 23:46
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nehéz kérdés. Minden esetre nagyon kemény elhatározottságod kell legyen, hogy meg tudj változni, s talán az segítene ha egy kicsit magadba fordulnál, s próbálnád megérteni, hogy mit miért teszel, s mi az oka, mikor kezdted el a rossz szokásod, mi volt a kiváltó ok. Sokszor semmire se emlékszik az ember, pl volt olyan, hogy vagy két év kellett, hogy rájöjjek, hogy egy tök hétköznapi dolog miért olyan ellenszenves nekem, sok estén át gondolkoztam s próbáltam visszaemlékezni, hogy hogyan kezdődött majd egyszer eszembe jutott. Így el tudtam fogadtatni az agyammal, hogy egy nagy hülyeség az amit csinálok s el tudtam érni, hogy máskor másképp döntsek abban a témában.
2011. ápr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
De ha egyszer belelendülök, akkor nem bírok leállni. Sajnos nagyon durvába elmegyek és a legtöbbször ok nélkül.
2011. ápr. 7. 23:47
 9/27 anonim ***** válasza:

Nem bírsz leállni a párod meg ilyenkor inkább "elmenekül".

Pedig olyannk tűnik legalábbis ahogy elképzelem mintha irritálna téged a párod.


1.voltam

2011. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Szóval, nagyon kellene valami nagyon jó módszer arra, hogy házisárkányból igazi kedves, tökéletes feleség legyek, mert ezt hamar meg fogja unni. :(
2011. ápr. 7. 23:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!