Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséég!?! Miket kérdezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséég!?! Miket kérdezzek?

Figyelt kérdés
Nagyon jól elbeszélgetek egy lánnyal ...De már kifogytam a kérdésekből mit lehet kérdezgetni??? Esetleg témát mondhatnátok. Ő 16 én 15 Ti mit hallgatnátok szívesen??? Milyen témát vagy kérdéseket?
2011. aug. 4. 23:45
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Például: Egyeztessük a menzeszünk.
2011. aug. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
what's can Theare ?
2011. aug. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
én ezt hallanám szívesen: most megyek, veszek neked egy Ferrarit, a jacht mellé!
2011. aug. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
x"DD
2011. aug. 4. 23:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért akarod kérdezgetni? Miért nem beszélsz hozzá, ahelyett, hogy őt akarnád beszéltetni?
2011. aug. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nemtom már 4 nap alatt nagyon kimerült a bánya :( És hátha tud valaki valami jó kis témát .
2011. aug. 4. 23:55
 7/10 anonim ***** válasza:
mi 1.5 honap után vagyunk igy, amivel ti 4 nap után xD kérdezgesd a multjárol, hova fog menni,mit fog csinálni, osztályárol, iskolájárol,kedvenc dolgairol stb.
2011. aug. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kérdezd a mogyoro esküvöröl, a paprikárol,hová dugna kisparadicsomokat...feldobja a dumcsit:)).elhiheted;).
2011. aug. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hivd el állatkertbe, és ott beszéljétek ki az állatokat.ne csak egymásrol beszéljetek, az nagyon fáraszto egy idö után.legalábbis én utáltam, amikor már a 20x kérdezett a mostani barátom, miért szeretem annyira Bob Marleyt, minek hallgatom, hiszek-e neki, meg blabla.(jo, gondolom nem kérdezed meg 20x, de komolyra véve:nagyon unalmassá válhatsz a lánynak, ha csak rola kérdezed).ne parkba menjetek, hanem valami szorakozos helyre.ott van mit kibeszélni, ki nevetni:

sok sikert kisfiu: )).

2011. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
„Hé, paraszt! melyik út megyen itt Budára?”
2012. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!