Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel kelthetem fel a figyelmét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel kelthetem fel a figyelmét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

van egy srác aki nagyon tetszik és én is tetszek neki de nem tudom hogy mit csináljak hogy valahogy érezzen irántam valamit...mert az egy dolog hogy tetszem neki mert azt mondta még sok csaj tetszik neki...de én szeretném hogy közülük én legyek azaz egyetlen lány aki iránt érez valamit és talán összeis jönne velem!!( ha lehetne normális válaszokat szeretnék kapni)


2011. aug. 5. 00:04
 1/6 anonim ***** válasza:
vágd tarkón egy péklapáttal
2011. aug. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha tetszel neki, akkor a figyelem már meg van. Ha azt akarod, hogy érezzen irántad valamit, akkor ismerkedjetek meg és próbáld meg meghódítani. Ennyire egyszerű.
2011. aug. 5. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de nem kell ismerkednünk mer már nagyonis ismerjük egymást
2011. aug. 5. 00:24
 4/6 anonim ***** válasza:
A "nagyon is ismerjük egymást" alatt mit kell érteni? Közeli barátok vagytok, vagy csak haverok?
2011. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
közeli barátok
2011. aug. 5. 00:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben vagy már most érez irántad valamit, vagy soha nem is lesz több a kapcsolatotok barátságnál.
2011. aug. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!