Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám felhívni magamra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biaa :) kérdése:

Hogyan tudnám felhívni magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy srác az osztályomból - persze erre azt mondjátok majd h osztálytárssal ne, de itt az osztály 2 csoportban van, szóval keveset találkozunk, de jól ismerjük már egymást- és az a gond, hogy nekem nagyon bejön ez a srác, de nemhiszem hogy sok esélyem lenne nála...:/ Sajnos nem feltétlen vagyok az a bombanő típus, de nem is vagyok (sokak szerint) ronda :D Kb. belevaló feelingű vagyok szókimondó is meg kedves is :$ volt már több barátom is, de semelyikük iránt nem vonzódtam még ennyire...Nem tudom h kettesben elmondjam-e neki h bejön és mondjuk csináljak utána vmit (nem szexre céloztam x'D) és hátha összejön, vagy vmi mást? o.O

lécci segítsetek ((: mellesleg azt is mondjátok el, h ti fiúk mit szerettek egy lányban hátha úgy összejönne vele valami ;))

15/L - mellesleg nem vagyok ehhez kicsi (szerintem) szóóval az enyhén hülye válaszokat mellőzétek pls :D köszii


2011. nov. 1. 15:30
 1/7 anonim válasza:
Ha látod rajta, hogy ő is bír téged, pl. ha rámosolyogsz visszamosolyog, szívesen van veled, akkor biztos hogy bejössz neki. Ne siesd el a dolgot, próbáld finoman kiszedni belőle, hogy tetszel-e neki. Úgy tudod megcsinálni, hogy például mondogatod hogy nem tetszik magadnak az alakod, és ha mondja, például hogy jó alakod van, akkor megintcsak lehet esélyed. Semmiképpen ne legyél tolakodó, ne siesd el. Beszélgess vele minél többet.:)
2011. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszii :D sokat szoktunk beszélgetni, de lehet h az a baja h nem vagyok elég lányos? esetleg? :/ vagyis úgyértem, hogy néhanéha vagyok csak lányos...szerinted ezen változtassak, vagy jó így mert így vagyok önmagam?:) és mondjuk miről beszélgessek vele? mert nem tudom hogy őt úgy nagyon mi érdekli :(
2011. nov. 1. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is, attól hogy leírod nem akarsz hülye válaszokat ettől még nem fogsz kevesebbet kapni.


Másodszor, ne ikszdézz.


Harmadszor adok egy tuti tippet bár kötve hiszem hogy tetszeni fog:

Menj be a suliba anyaszült meztelenül egy hatalmas smile-it tetováltatva a hátadra. Ez garancia, hogy nem lesz élő ember abban az iskolában aki ne rád figyelne. Ha ez megvan odamész a sráchoz és közlöd vele: ha kinyalsz, leszoplak, de vigyázz a tetkómra mert ha csúnyán bánsz velem megharap.


Negyedszer pedig:

Olvasd már el a másik 2000 kiba*zott ugyan ilyen kérdést.

2011. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha téged zavar hogy énis megkérdeztem akkor minek kommenteltél hozzá és minek olvastad el?? azt hiszem nem te döntöd el hogy milyen smile-t írok és mihez....ha észrevetted, hogy azt írtam ki hogy hülye válaszokat lécci ne, akkor jó nagy barom lehetsz amiért ekkora hülyeséget írtál, gratulálok hozzá, eléggé unatkozhatsz -.-
2011. nov. 1. 15:47
 5/7 anonim válasza:

Az első kommentelő vagyok.:)

Ha nem tudod, mi érdekli, akkor először arról beszélgess vele. És add önmagad. Ne foglalkozz vele hogy ki mit mond. Ha érez valamit irántad akkor nem kell megjátszanod magad, ha önmagad adod, akkor is szeret.

2011. nov. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Leírom a történetemet, hátha segít. Idén májusban kezdtem beszélgetni a mostani barátnőmmel. Mikor úgy volt, hogy kimegyünk sétálni, már azon gondolkodtam, hogy akkor megcsókolom és mindenki boldog lesz. A séta nem jött össze. Egész nyáron beszélgettünk, vártam rá, aztán szeptemberben majdnem minden nap kimentünk sétálni, beszélgettünk, majd szeptember közepén megcsókoltam. Ne kapkodd el!
2011. nov. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindannyiotoknak nagyon kedvesek vagytok,és sokat segítettetek a válaszokkal ((:
2011. nov. 3. 03:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!