Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kelthetem fel egy 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kelthetem fel egy 15 éves fiú figyelmét legjobban? 15/L

Figyelt kérdés
2009. jún. 29. 09:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem jössz be neki,sehogy.
2009. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Heh...füst bombával:D és ez komoly! Személyszerint lehet csinálni a füstbombát:D és elég figyelemfelkeltő hidd el:D
2009. jún. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
haha!
2009. jún. 29. 09:10
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

mondasz neki kedveseket és nézel rá nagy boci szemekkel.. egy idő után le fog esni neki, de én pl ennyi idősen még nem kezdeményeztem... szal lehet azt is neked kell majd..

19/F

2009. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elég népszerű lányok körében ,a fiuk sztem irigyek rá mert nem barátkoznak vele, de ott a suliban nem úgy tűnt mintha akármelyik osztálybeli lányt úgy kedvelné. Már írtam neki szerelmes levelet de valani iszonyú nagy baki folytán azt hitte más lány írta de a csajhoz oda se ment!
2009. jún. 29. 09:33
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 15 evesen mar ne irj szerelmes levelet... amit valki leirt elöttem, kb ennyit tehetsz, keresed a tarsasagat, ha tudod, hogy valmiben jo, akkor abban a segitseget kered, mert neked az pont annyira nem megy, es mar meg is van a közös tema, kedves, mosolygos legyel vele, es kesz

23l

2009. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bocs ne érts férre mi az a 234?! Amugy sajna mivel vége a sulinak nem találkozom vele de a számát meg tudnám szerezni. mit tegyek?
2009. jún. 29. 10:03
 8/16 anonim ***** válasza:
hívd fel és randizzatok;)
2009. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

az 23/lany :)

akkor szerintem szerezd meg a szamat nyugodtan es irj neki egy SMS-t, vagy hivd fel. De ne jatsz ilyen hülyesegeket, hogy nagyon titkolozol, ugyis tudja mire megy ki az egesz, es kesöbb csak kellemetlen lehet.

En egy SMSt irnek neki. Nem tudom, hogy beszeltetek-e mar, vagy ilyesmi. Ha igen, akkor könnyü dolgod van, de ha nem, az sem gaz.

Konkretan okoskodj ki egy programot, amire elhivod.

En igy csinalnam: Hello! XY vagyok a sulibol, nem lenne kedved eljönni velem megnezni egy filmet?

Tudni fogja, hogy tetszik neked, de ebben meg nincs semmi gaz, hogyha nem jön össze.

2009. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Cici,külső nyínyek, egy 15éves fiú erre ad.
2009. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!