Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen konnyelmuek a ferfiak? Miert zrnak le minden beszelgetest meg azelott mielott be sem fejezted?

Figyelt kérdés
2 hete volt abortuszom, amit el sem tudom mondani mennyire megbantam. Akkor mikor megttudtam, hogy terhes vagyok ez tunt a legegyszerubb megoldasnak. Parom nagyon nem szolt semmit. Mielott elmentunk volna a korhazba leultem s megkerdeztem tole, hogy biztos ez helyes amit teszunk? Erre o azt felelte, hogy nincs mas valasztasunk. H h nincs? Jo en 21 evesen ugy ereztem, hogy fiatal vagyok az anya szerepre. De o 26 eves neki ez mar nem kifogas. 1,5 eve vagyunk egyutt es jol kijottunk tenyleg ugy ereztem h o az eletem szerelme, reszerol is ez sugarzott felem. De most ha beszelgetni probalunk errol, csak ennyit kapok h tudom h milyen erzes de ne legyen ilyen erzesed es ennyi. Nem tudja mert nem o elte at. Ezek utan nem tudom hogy hogyan legyen tovabb, ha nem kellettunk neki, akkor vajon en kelleni fogok?
2011. aug. 5. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy őt is mélyen érintette, ezért nehéz neki beszélnie erről, nem akar arról ami fáj. mert sokan ilyenek, meg kell érteni, jobb neki így.

vagy úgy gondolja neked jobb így ha nem beszéltek róla sokat, lehet hogy tudja h tanulsz, tisztában van a terveiddel, hogy még nem jött el az idő számodra.

2011. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ha probalok beszelni rola, legalabb engedje, hatha nekem igy jobb s talan neki is jobb lesz.
2011. aug. 5. 00:21
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A kornál sokkal komolyabb érv az, hogy akar-e gyereket, vagy sem. Ha nem akar, akkor hiába 26 éves. Ez még nem jelenti azt, hogy nem szeret, se azt, hogy feltétlenül elhagyott volna, ha megtartod a gyereket.
2011. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elnezest ha valakit megbantottam a kerdessel, csak duhos vagyok. Talan inkabb igy lett volna helyes hogy hogyan tovabb abortusz utan?
2011. aug. 5. 00:23
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Nem akar lelkizni.

(Mellesleg a férfiak többsége nem akar lelkizni, ezt jobbára a nők akarják.)


Ami ennél sokkal kevésbé tetszik, az az, ahogyan viszonyul a dologhoz. Ő nem csak lelkizni nem akar. Ő gyereket sem akar.


Ha nem vetetted volna el, szerintem azt bántad volna meg. Nem most - kicsit később.


Kívánom neked, hogy ne legyen igazam.


Pedro

2011. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nézd, legalább nem volt sem könyelmű, sem hazug. Megtehette volna, hogy házasságot, anyagi biztonságot, fűt-fát igér, te boldogan megtartod, majd egyszercsak közli, hogy inkább mégsem akarja, sok ilyen van... Viszont biztosan neki is bűntudata van, nem annyira a nemlétező gyerek miatt, hanem mert ezeken miatta kellett átesned, ezért inkább hallani sem akar a fájdalmadról. Vagy ez, vagy egy érzéketlen, sz.ar ember, te ismered, döntsd el te.
2011. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%
Első válaszoló: a TE szüleid viszont rosszul döntöttek, mit mocskolódsz itt? Menj pszichológushoz...
2011. aug. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De eppen ezt nem ertem a kozos jovonkent tervezgessuk. Ezek utan nem tudom, hogy higgyek neki?
2011. aug. 5. 00:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Nehéz dolgok ezek. Amúgy mindketten dolgoztok rendesen?
2011. aug. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hmm. Kívánom neked a mielőbbi testi és lelki felépülést. Megpróbálok válaszolni a kérdésedre.


Egyfelől nem helyes az általánosítás. Itt konkrétan egy férfiról van szó, nem a férfiakról. Konkrétan egy nagyon speciális élethelyzetről és egy témáról van szó, nem minden beszélgetésről. Azokon túl, amit a korábbi válaszolók már említettek, természetesen lehet szó a férfiak és nők közötti sztenderd félreértésekről. Lehet, hogy nem zárkózik el azelől, hogy megbeszéljétek, csak annak módja zavarja, lehet hogy beleteszel egy olyan gondolatot, hanghordozást, ami belőle a bezárást váltja ki. Az is lehet, hogy nem látszik számára, hogy van még mondanivalód. Lehetséges, hogy nem lezárja, csak megszakítja: elvonul a barlangjába. Ezalatt azt értsd, hogy a férfiak a stresszhelyzetet általában úgy kezelik, hogy félrevonulnak átgondolni. Ilyenkor nem szabad őket zavarni, meg kell várni türelemmel. Ha eközben megzavarod, legjobb esetben kezdheti előről a töprengést. Paradox módon a nőknek ugyanebben a helyzetben az a természetes, hogy megpróbálják kibeszélni a problémát. Pontosan abban a pillanatban, amikor a férfival a legkevésbé sem szabad kommunikálni. Ezzel lehet a legjobban felingerelni, és ilyenkor jönnek ki belőle azok a megjegyzések, amelyeket normálisan a legkevésbé sem szeretne mondani a párjának. Kellemetlen, mert a nőnek pont ekkor van a legnagyobb szüksége, hogy odafigyeljenek rá. Ezt a helyzetet kell megoldani.

2011. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!