Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet exem? Ő szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet exem? Ő szakított 1 éve, viszont fél éve folyamatosan beszélgetést kezdeményez neten.

Figyelt kérdés
Én nem keresem,ő viszont elég sokszor ír. Sokat érdeklődik,hogy mi van velem,viszont pasikra nem kérdez rá...Miért érdekli mi van velem? Esetleg még fontos lehetek neki?
2011. szept. 23. 21:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Megbánta h szakított. 100%. Tudom, mert nem egyszer voltam már így. Egy csaj 1.5 után vallot szerelmet, anno meg semmi lelkesedés...
2011. szept. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
* 1.5 év
2011. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Örülnék neki,mert még mindig szeretem,de nem merek kezdeményezni. Várok hátha lép valamit és kiderül mit is érez. Ha pedig nem akkor szimplán csak kíváncsi mégis mi van velem...
2011. szept. 23. 22:25
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő nem keres rendszeresen csak úgy magától. Vagyis igen ha akar tőled valamit vagy ha a "fiúbarátnője" vagy, amit kétlek... Nem tudom van-e most valakid, de ha nincs keresned kéne valakit. Ha úgy van ahogy mondom, ezzel picit kiakasztod,és nem fogja tudni visszafogni magát. Ha nem hatja meg akkor pedig valóban semmit nem jelentesz neki csak mint havert hülyít.
2011. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi félre értelmeztem a kérdést. Most esett le h te vagy a lány. Ebben az esetben viszont lehet csak meg akar még1x húzni...
2011. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Igen,én vagyok a lány.:) Nem hiszem,mert nem olyan akinek a szex a mindene,ha arra vágyik akkor máshoz menne,vannak olyan "bnői". :S
2011. szept. 23. 22:57
 7/31 A kérdező kommentje:
Jó lenne belelátni a fejébe.:D Te mit gondolsz mint pasi? Mikor irkálnál volt bnődnek?
2011. szept. 23. 22:59
 8/31 anonim ***** válasza:
84%
Én amíg szeretek egy lányt (akár volt barátnő, akár nem), de úgy gondolom h esélytelen, akkor addig próbálom tartani vele a kapcsolatot amíg csak lehet. Ráírok hülye indokokkal, elhívom valahová, stb. Mindegy h mi, csak halljak róla, láthassam, beszélhessek vele. Az olyan személyes kérdéseket amikkel lebukhatok h még mindig szeretem direkt hanyagolom. Az én logikám szerint: ha megkérdem tőle h van-e barátja, akkor egyből tudni fogja h azért kérdezem mert még mindig szeretem. Szigorúan maradok a semleges témáknál, mert azok nem buktatnak le, és kerülök mindenféle egyéb célozgatást. Ha viszont már nem érdekel, akkor nem keresem soha többé. Sőt ha ő keres meg, akkor sem igazán foglalkozok vele, max azért h ne legyek bunkó, de olyankor se sokáig, csak pár mondat erejéig. Általában meg is szakítok vele minden kapcsolatot, és többé nem hall rólam. Persze nem sok ilyen eset volt, úgy 4-5. Nem akarlak belelkesíteni, mert lehet h a volt barátod teljesen máshogy gondolkodik. Én eléggé bonyolult szemelyiség vagyok férfi létemre. Az átlag (nem pejoratív értelemben) 5x egyszerűbben gondolkodik. Remélem tudtam segíteni.
2011. szept. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem élném bele magam ennyire. Én is ráírtam pont fél évvel a szakítás után az exemre, de nem azért, mert fel akartam melegíteni a dolgot. Megmondom őszintén, hogy eléggé kikészült, amikor szakítottunk és felelősségtudatból írtam, érdekelt, mi van vele, sikerült-e már valamennyire túllépni a dolgon, mert SAJNÁLTAM. Direkt nem pár héttel később kerestem meg, mert nem akartam felzaklatni, hanem pont fél év telt el és gondoltam, hogy most már biztos jobb neki. Tényleg csak azért írtam, hogy kipuhatoljam, mennyire van még maga alatt miattam...
2011. szept. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez is igaz lehet. Szóval tleg ne éld bele magad! Keress valakit, és nézd meg mit reagál ha megtudja. Abból le tudod vonni a következtetést.
2011. szept. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!