Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltmár olyan hogy tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Voltmár olyan hogy tetszett nektek egy lány/fiú de ő egy másik emberrel jött össze viszont amikor szakitottak akor veletek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Odáig stimmel, hogy tetszett egy lány, és túl későn léptem mert összejött egy másik emberrel....


De sajnos mikor szakítottak, utána mi már nem jöttünk össze...pedig küzdöttem érte, talán túlzottan is tepertem...nem érte meg sajnos..

2011. febr. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nigen nekem volt elöttem a barátömmel járt vagyis csak kavartak és utánna velem jött ösze..
2011. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, velem is volt ilyen, a mi kapcsolatunk most alakulgat ;)
2011. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De titeket ez nem zavar azaz elv hogy ha nincs ló jó a szamár is?
2011. febr. 2. 20:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart, mivel én hoztam össze barátnőmmel, mert én nem mertem lépni, és egyszerűbb volt neki segíteni. De nem szerette igazán a lányt, rövid időn belül szét is mente. Igazából elkeseredettségében jött össze vele, mert mint kiderült, én tetszettem neki, és eléggé szíven ütötte, hogy mással próbálom összehozni. Vagyis jól megbonyolítottuk (leginkább én) a szálakat =)

Aztán 1 évvel később elkezdett közeledni, összejöttünk, és 8 hónapig együtt jártunk.

2011. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engem nem, mivel csak egy futó "kapcsolat" volt, igazából rámászott a csaj egy bulin, és jártak 3 napig... :D :)
2011. febr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!