Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek ha szakítani szeretnék?

Figyelt kérdés
5 hónapja járok egy lánnyal, de most valahogy nem tudom h mit érzek:\ és szerintem ebből szakítás lesz...: S
2010. aug. 9. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább először beszéld meg vele, hogy miért érezheted ezt, mert biztos van valami oka. ha tényleg valamit ő csinált rosszul, akkor segíthet, hogy megbeszélitek, és ő esetleg változtat rajta. de ha ezek nem válnak be, jobb a mihamarabbi szakítás
2010. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem tudom h miért érzem ezt ...csak egyszer lett ilyen érzésem hogy: 15 vagyok és valahogy mintha nem lennék felnőve a randizáshoz...mármint nem az h a smárolás meg ilyenekhez..csak ez nekem furcsa :\
2010. aug. 9. 19:33
 3/8 anonim válasza:
Hát szerintem is beszéldd meg vele, és azt fontos,hogy eldöntsd hogy teis valóban ezt akarod-e, mert nehogy balul süljön el. És miért szakítanál vele? ÉS mennyi idősek vagytok?
2010. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem ha ilyeneket gondolsz, akkor még nem vagy érett egy komoly kapcsolatra, akkor mindenképp szakíts, mert később jobban fájhat a lánynak is. (első voltam)
2010. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én 15 ő 14
2010. aug. 9. 19:45
 6/8 anonim válasza:

Én is ezt mondom, mint az előzőek, hogy beszéld meg ezt a barátnőddel, meg azért magadban is gondold át, hogy most mit érzel, mi változott azóta amióta együtt vagytok stb..

Ha pedig végleg a szakítás mellett döntessz, akkor lehetőleg minél hamarabb, merthát 5 hónap után biztos, hogy fájni fog neki, de ha még jobban beléd szeret, mint eddig az mégrosszabb lessz:/

És ha szakítassz vele akkor mindenképpen előbe tedd meg, tudom, hogy ott a legnehezebb, de ezt a tiszteletet add meg neki és magadnak is.

2010. aug. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De lehet, hogy csak egy kicsit elbizonytalanodtál, legyél vele többet és az alatt az idő alatt csak kirajzolódik benned, hogy szeretnél-e még vele lenni vagy nem..(előző voltam)
2010. aug. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hogy még nem vonzódsz annyira iránta, vagy még nem vagy biztos az érzéseidben. De még ne szakíts vele, hanem beszéljétek meg a problémát ;-) sokáig tartó kapcsolat is lehet ebből, hajrá! :D
2012. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!