Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem rá a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátnőmet, hogy lefeküdjünk?

Figyelt kérdés

17f vagy a barátnőm 16 éves.

Szűz ő is én is.

3 hónapja járunk és idén még nem szeretné :/

Nem akarom én sem erőltetni,én se most gondoltam,de az,hogy jövőre :O

Rá szeretném venni valahogy,hogy ne féljen vigyázni fogunk,és jó lenne már kari előtt :)


2011. aug. 5. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát azért... nem akarok én itt keménykedni, de mégis valahol kicsi még egy 16 éves lány... miért ne várnál vele jövő évig?
2011. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát sztem fogd vissza még az extrém dolgokat, Károly biztos benne lenne, de a csajszi nem hiszem hogy akarná, hogy a Kari előtt csináljátok már elsőre!
2011. aug. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ellcsi ***** válasza:
58%

Nem ismerem a csajod.. de mondjuk ha egyszer 2x megemlited neki h vágysz rá akk lehet megtenné érted :)

na a másik variácio meg h felizgatod ugy h szinte ő könyörögjön neked h kezdj már vele valamit :P az a jobbik eset..

a szép szavak hasznosak..ha szerelmes beléd neked fogja adni magát mert fontos vagy neki. ha viszont nem érez irántad ilyesmit akk hiába erölködsz,erről meg kell h bizonyosodj.. add a tudtára h neked ez fontos lenne és h nem akarod te se elkapkodni.. akk érted megteszi ;) sztem:p

15L

2011. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
ma:21:35 XDDDD hát ez jó volt. szakadok a röhögéstől
2011. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SwedishTime ***** válasza:
90%
Kicsik vagytok még, nyughass öcsi!
2011. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Sehogy? Két lehetőség van. Értelmes és érett a csaj, és ő maga is el tudja dönteni mikor akar veled lefeküdni. Másik, hogy olyan hülye mint a 21:37es. Most komolyan, 16 éves, miért kéne lefeküdnie bárkivel? Ne haragudj, de ne erőltesd. Ha majd ő IS szeretné akkor megtörténik, kész, de ha sürgeted azzal maximum azt tudod elérni, hogy elhagy. És itt nem arról van szó, hogy szeret vagy nem, mert attól h szeretsz valakit attól vannak racionális érvek amiért nem tennél emg neki mindent. Saját tapasztalat. 18L&21F
2011. aug. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kötél
2011. aug. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ellcsi ***** válasza:

ebből is csak az látszik h valaki pár évvel idősebb és azt hiszi h neki már mindent szabad.. annyi helyen lehet azt látni h a szex nem a kortol függ.

A pasi meg aki kérdezett nem arra volt kiváncsi h meg engeded e a csajnak h lefeküdjön vele.. de mindegy :D

És ez az igazság ha szerelmes a csaj neki ugyis odaadja magát neki ha nem akk ennyi.. azt nem mondtam h most rögtön.. majd idővel..

2011. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!