Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Homlokomra írva h játszanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homlokomra írva h játszanak velem?

Figyelt kérdés

volt egy srác - barátnőm osztálytársa - akivel sokat beszéltünk neten, úgytűnt tetszem neki és nekem is ő, megbeszéltünk találkozót de végül egyikőnk se ért rá. Néhány napra rá összejött egy csajjal.


Nem tagadom rosszul esett mert nem ez az első eset hogy játszanak velem..


a kérdés az hogy mit tegyek ellene, hogy végre komolyan vegyen valaki?


2011. aug. 6. 15:20
 1/7 nielindi ***** válasza:
ilyen az élet. nem voltatok együtt. gondolom nem fogadott neked örök hűséget. egy megbeszélt találkozó, amiből nem lett semmi, ennyi. találkozott egy lánnyal, összejöttek. szerintem nem játszott veled.
2011. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

viselkedj komolyan...

nem tudom igazából, hogy milyen vagy, megsérteni sem szeretnélek, úgyhogy nagybetűkkel írom, hogy GONDOLOM...

gondolom egy viháncolós, szeleburdi tinilány vagy. (amivel nincs is semmi baj!!) gondolom, viccelődnek veled, te meg vihogsz rajta. gondolom lazán veszed az életet, és gondolom, hogy gyerekes és önző vagy. ezek sugároznak az emberből. és gondolom nem tiszteled magad (eléggé).

persze lehet, hogy csak rosszul fogod ki, és mindig megtalálod a szemét pasikat. kicsit könnyebb, mint a rendeseket.

de sugározhat az is belőled, hogy veled nem lehet szórakozni. legyen egy kis önbizalmad, és komolyodj, ne dőlj be minden bunkó paraszt "pasinak". sok sikert!! ;) 17/L

2011. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem baj hogy nem jött össze.

az előző válaszoló nagyon szépen leírta h mi a helyzet.

2011. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt egy félresikerült randi kísérleted? És?

Összejött egy másik lánnyal? És?

Ha ez már évek óta így menne, minden kapcsolat kezdeményed így végződne, akkor panaszkodhatnál, de most ez nem az az eset.

Veled semmi baj nincs, a srác több vasat tartott a tűzbe és téged dobott el előbb. Ez egy az egymillió fiúból, akivel életed folyamán megismerkedhetsz.

Ennyi!

2011. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Egy magnum-mal a kezedbe biztosan komolyan fognak venni XD
2011. aug. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A beszélgetés nem kötelez semmire. Ahhoz, hogy te mibe élted bele magad, neki semmi köze.
2011. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nagy vonalakban írtam le a dolgokat. és a beszélgetések témája is eléggé párkapcsolat felé hajlottak.


köszönöm a válaszokat :)

2011. aug. 6. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!