Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni a szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a szerelmi csalódás ellen? Milyen módszerek vannak rá? Vagy akkor, ha nem viszonzott a szerelem? Ha játszanak veletek? Ti milyen hülyeségeket csináltatok ekkor?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! Amiért különösen ideges vagyok, az nem is az én helyzetem. Hanem a barátnőmé. Kíváncsi vagyok, hogy kinek, milyen élményei vannak.

Nekem is még mindig néha rosszabb. Már részletesen megbeszéltem levélben pszichológussal is, de azt írta csak, hogy megdöbbentően világosan látom a helyzetem, és hogy sok az ellentmondás az írásaimban. Igazából senki sem tud segíteni.

Tudom, hogy vannak, akik isznak, mások valami hobbiba fognak. De igazából én a történeteitekre lennék kíváncsi. Hogy kinek, hogyan sikerül, hátha okulok belőle.

Nő vagyok, és még ha viszonzatlan is a dolog, valószínűleg a fiú az én nagy szerelmem, és talán a barátnőmnél is így van, bár azt nem tudom.


2010. jún. 4. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én először is megnéztem egy drámát, amiről tudtam, h sírni fogok rajta. Jól kisírtam magam 1x, és ezzel le is tudtam. Többet nem foglalkoztam vele. Ha eszembe jutott, bekaptam 2-3 kocka csokit, és eltereltem a figyelmemet vmi vidám zenével v a kedvenc vígjátékaimmal. Ha a pasira gondolnál, azonnal gondolj vmi másra, vidámra!
2010. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Engem 2 hétig hitegetett egy srác, fogytam 4 kilót(nem mondom nem akkora tragédia:D). Majd elküldtem a pi.csába, és utána "haverok, buli, fanta", suli. Nem sokára jött egy másik, akivel 10* jobban jártam:P


Haveromat kicsit hosszabb ideig cse.szegette egy hölgy, ő egy csillag fényes estén két doboz cigit nyomot el a kézfején, majd tovább lépet(meg ne csináld, kur.vára fáj;))

2010. jún. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha megcsalt -csald meg,ha megütött-üsd meg,ha nemakar-neakard. 95 szazalekba az embernek az faj a legjobban amijen fajdalmat okoz. azert is teszi azt amit tett mert ööööööööö ugyerzi hogy az a fajdalom-pont. tapasztalatbol mondom. te szereted es ezert nehez ellene tenned barmit is de nefelejcsd el soha hogy az eletbe TE vagy magadnak a legfontosabb.24 L
2010. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én is az önbüntetésről írok :S, épp ez az. És épp erről akarom lebeszélni a barátnőm :S. Jó, nem olyan durva dolgot csinál, de azt sem kéne így. Tényleg nem tudom, miért okoz magának fájdalmat :(. Én is ugyanezt akartam csinálni, csak én késsel játszottam, majd beleállítottam az ajtóba. Tudom, hogy az életet tisztelni kell, és én már túl vagyok úgy ahogy rajta. De azért így is rossz. És most is rosszul vagyok, mert ma szerintem láttam. Annyira zaklatott vagyok. Szörnyű ez az egész.

De miért akarjuk büntetni magunk, mi szerelmesek??? De ez ellen mit lehet tenni?? Én is büntettem magam, azzal, hogy odadobtam magam a szerelmemnek, akiről tudtam, hogy nem szeret. Most is ezt csinálom :S... , pedig érzem, hogy nem szeret. Nem is lenne baj ez így, ha nem lenne ez kihasználás. De ilyenkor mi van?? Mit tegyek??? Most a barátnőm is megalázza majd magát, és még élvezi is :(. Én nem értem ezt. Nem szabad. Tudom, nekem is írta a pszichológus, hogy magammal foglalkozzak, és én így is akarok tenni. De a barátném az meg hülyeséget fog csinálni, és tudom, hogy megteszi. De lehet kiút ebből az egészből az, ha hülyeséget teszel?? Mert én is gondoltam rá, dehát, nincs értelme :S. Van mégis néha értelme az értelmetlen dolgoknak??

Ez az élet??? Mindig ez lesz????? Mindenki ennyire szenved mint én, meg a barátnőm????

2010. jún. 4. 22:40
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez a srác, akivel együtt vagyok, hat már hat hónapja hiteget :S. Azt mondja, hogy szeret, de ha szeretsz valakit, látni akarod. Talán azt hiszi, hogy nem szeretem, de ő tényleg nem szeret, érzem. A saját helyzetem sem jó. Tudom. Sosem érdekeltek ennyire a férfiak, és sosem akartam szerelmes lenni :(. Fogalmam sincs, hogy komolyan gondolja e a fiú, de a tettei azt mondják, hogy nem. És csak a tettek számítanak. Majd talán fog egy nőt annyira szeretni, hogy megérti, hogy így nem lehet. Bár, lehet, hogy csak velem csinálja ezt :S....
2010. jún. 4. 22:42
 6/14 A kérdező kommentje:
én 24 vagyok :S
2010. jún. 4. 22:43
 7/14 A kérdező kommentje:
De most nem az a baj. Hanem, hogy kéthetente akar :S. De értem a fájdalomra vonatkozó elméletet. Én ezért nem foglalkozom vele. De ő sem velem. Ma is, ha őt láttam... :(, istenem. Azt mondja, hogy szeret, de nem érzem. Ismerkedem, dehát, nem olyan egyszerű:(. Tom,hogy mit kell tennem, hogy ha nem tartja magát a játékszabályokhoz otthagyom. Csak lehet, hogy ő tényleg ilyen :S. Oké, nekem így nem kell :S, mert vannak játékszabályok, amikhez mindenkinek tartania kell magát. De nem tudjuk elengedni egymást :S. Hogy ő engem miért nem, arra azért lennének ötleteim. De hogy én miért nem, azt meg tudom. De ez borzalmas, hogy ennyire nem becsülöm sem a lelkem, sem a testem, és tényleg nem magamra gondolok. Nem tudom, miért... :S, sosem voltam szánalmas.....
2010. jún. 4. 22:50
 8/14 A kérdező kommentje:
Amikor nem akartam látni, kivárta, amíg akarom:S, én egyáltalán nem értek semmit :S:(.
2010. jún. 4. 22:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Probáld lefoglalni a barátnöd szabad idelyét, menyetek e vásárolni,bulizni,kezdjetek bele valamien sportba stb.
2010. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Nincs jobb megoldás. Főleg ha nem szeret és csak meg d.ug 2 hetente.
2010. jún. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!