Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a fiúk csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiúk csak játszanak velem?

Figyelt kérdés
Mindeggyik csak poénból akar valamit,csak barmulnak,és már nem egyszer törték össze a szívem. Jobban tenném ha egy 15 éves helyett 17 évessel járnék?
2011. jan. 9. 13:15
 1/8 gratis30 ***** válasza:
Jajj életed legnagyobb baja ez legyen. Gondolkodj el, hogy a viselkedésed és a külsőd milyen képet mutat rólad. Ha túl ku.vás akkor ezen nem kell csodálkozni, ha meg nem akkor a pancsereket szeded össze mindíg. Egyébként a pasizás szerintem ráér még.
2011. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

azért játszanak veled, mert hagyod. ilyen egyszerű...

aki nem hagyja, azzal nem szórakoznak.

2011. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem hagyom,és nem öltözök k*rvásan.
2011. jan. 9. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Legyél visszafogodtabb,ne add magad konnyen,harcoljon meg érted az a fiú.A fiúk szeretik a konnyen jott dolgokot pár napra,amiért meg kell harcolniuk,azért ragaszkodni is fognak.
2011. jan. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha tényleg nem hagynád, akkor nem játszanának veled!

ez így van, felesleges magyaráznod. nézz magadba, próbáld megtalálni mit csinálsz rosszul.

lehet hagynod kéne ezt az egész fiú-témát még egy-két évig, és tanulni helyette...

2011. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
balf@szokat fogsz ki sajnos ezzel énis így vagyok nem hinném h a te hibád én is komoly és csendes vagyok ráadásul még nem is sminkelek csak néha és egyszerűen öltözök de olyan balf@szok környékeznek meg h az nem igaz nagyra nőtt csecsemő azis akinek most tetszek mert nem non járok sehová és vhogy mindig is idióta fiú osztálytársaim voltak akik rám szálltak mert vmi hülyeség mindig történt ami m osztálytársaim nem fogadtak be aztán ettük egymást. Utána meg én vagyok a gonosz ha visszautasítok egy hájas stájerfejű gyereket de nem az a baj h igy néz ki hanem az h bunkó de nagyon vagy 100-90 kg de szerinte én vok a kövér mert állandóan lefókáz a 47kg és 157 és fél cmmel jelenleg fogalmam sincs h vakarhatnám le magamról h ne én legyek a gonosz az előzőnél is én voltam a gonosz mikor 7-be nagyon bunkó volt velem és takonygombócnak hívott meg a képembe vágta százszor h utál pedig nem csináltam semmit az osztálytársaim reakciója meg az volt h röhögtek és 8-ba volt képe megkérdezni h járunk-e. Énse csináltam semmit h ezt műveljék velem mindenkivel sztem túlságosan is normális voltam most meg megint kiakadt rám az osztály mert ezek után nem nagyon barátkozok velük!De ők közösítettek ki most meg h mindenki ilyen volt én küzdjek a kegyeikért hát k@pják be!Sztem am még ráér neked a pasizás de akkor ha mégis nagyon szeretnél az idősebb pasikat nézd meg és először barátkozz velük kicsit ismerd meg de ne a mai menő felvágós hülyegyerekeket hanem a kicsit értelesebb normális átlagos kinézetű fiúkat ajánlanám mert csak velük lehet vmit kezdeni és bennük lehet reménykedni h nem csak megdugni akarnak!
2011. jan. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vok, amit az előző írt :)
2011. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
minden lány körül vannak ilyenek. csak megkell tanulni hogy kivel éri meg együtt lenni és mindig megkell figyelni hogy ő mitérez stb. és általában am az idősebbek sokkal rendesebbek meg jobban ogyafigyelnek az érzéseidre meg probálnak a kedvedbe járni. mert valamilyen szinten megkomolyodnak :) és ténleg ha hagyod hogy összetörjék akkor öszetudják törni persze ez ilyenkor már nem segít ha már összetörték :( sztem keress valakit aki ténleg szeret mert biztos vagyok benne hogy van egy pár legény körülötted aki odavan érted és bármit megtenne csak te nem tudsz róla.ez mindig így van :) hát hajráááá ! és ne szomrokodj
2011. jan. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!