Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal a barátom?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, de egy-két hónapja megváltozott. Május közepén egyik haverjánál aludt, de ki volt kapcsolva a telefonja. Másnap jelentkezett, és azt mondta, h lemerült. Ezt elhittem, mert bárkivel előfordulhat. 1-2 nap után észrevettem, h ott van mellettem, de a gondolatai máshol járnak...rákérdeztem, h mi a baj, ő azt mondta, h azért ilyen, mert hiányzik neki Bp, és vissza akar költözni. Itt már gyanús volt valami...pár nap múlva belenéztem az egyik közösségi oldalon levő levelezésébe, és írt neki egy nő, h nem hitte volna, h a dolgok után még fognak beszélgetni meg ráadásul úgy, h ő keresi meg a nőt, meg haragudott rá, mert nem hívta. A barátom meg megadta az új számát, és még mindig szívesen találkozna vele....

Mostanában már nem is nagyon akar velem szexelni...azok a kifogások, h fáradt(nem dolgozik, ezt hozzáteszem), meg most nem, mert fáj ez, fáj az...régebben volt, mikor napi szintem 1-2X is szexeltünk, és a leggyakrabban ő kezdeményezett...

Erre rákérdeztem, és azt mondta, h nyár van...

A kapcsolatunk elején kihangsúlyozta, h ő soha senkit nem csalt meg, és engem se fog...Vélemény??


2011. aug. 6. 21:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
nem azért mondom de a "nyár van" szövegben tényleg lehet valami. valahogy én is olyan semmien vagyok néha napján. a többit nem tudom 16/f
2011. aug. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem már kész a tré... Neked ez belefér? Miért kérdezed egyáltalán? Épp csak videót láttál róla kb. Kislány.
2011. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
-.- gondolkodj és akkor megkapod a kérdésedre a választ!
2011. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehetsz ekkora idióta? Beleolvasol a magánlevelezésébe??? Mit képzelsz magadról??? És csodálkoznál, ha tényleg csalna??? Remélem, elhagy a fenébe a másik lányért!!!
2011. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akar téged a barátod és nem törődik veled, akkor rúgd ki. Ne pazarold az idődet ilyen srácra.

Függetlenül a megcsalástól.

2011. aug. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
pfff. hát ez téged minősít de marhára. minek olvasod el a leveleit?! és itt te b@sztad el mert nem bíztál benne. jaaah és miért? mert benyögte h hiányzik neki budapest, és nem kapsz elég f@szt....
2011. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 szo válasza:
50%
büntesd meg dugj velem!
2011. aug. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
kérdésedben a válasz..(:
2011. aug. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez a baj veletek nőkkel, hogy ekkora ostobaságot csináltok, hogy beleolvastok a másik levelezésébe. Minek? Mit gondolsz te magadról ki vagy te?
2011. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
képzeljétek el hogy az ilyen pasik akik megcsalják a barátnőjüket, és szakítani sem szakítanak velük, hanem hazudoznak, azok meg is érdemlik hogy olvassák a levelüket, amúgy minek megbízni olyan pasiban, aki hűtlen? az szép dolog hogy hűtlen és hazudik? a bizalomnak legyen alapja is, ne csak elvárják, furán viselkedett a srác és ezért nézte meg az üzenetét, nem akar kígyót melengetni a keblén, akivel beszélni nem lehet őszintén, az ezt érdemli, amúgy meg ha annyira félti az adatlapját akkor minek menti el a jelszót, aki nem tudja mit akar, az ne csajozzon, a másik csajt is megunja és ott hagyja vagy megcsalja, vagy hússzal fog egyszerre kavarni, az ilyen pasit nem védeném, főleg a nők ne, akik őt védik megérdemlik h ezt tegye velük a pasijuk, kíváncsi lennék ha a ti pasitok lenne ilyen és nem akarna mondani semmit akkor hagynátok annyiban a dolgot
2011. aug. 7. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!