Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez? Mit tegyek? Könyörgöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez? Mit tegyek? Könyörgöm valaki!

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyok együtt a barátommal. Nagyon szeretjük egymást. Viszont kb. amikor 2 hete volt, hogy jártunk, a barátnőmnél volt egy kis buli és ott nagyon sokat ittam(amit ma már nagyon bánok) volt ott egy srác, akivel beszélgettem és bár az emlékeim eléggé homályosak úgy emlékeztem, hogy megakart csókolni eléggé közel lehetett de én félre löktem és mondtam, hogy nekem barátom van. Erre ő mondta, hogy hát de úgysem szereted, meg ő sem téged(nem is ismer) nagyon felháborodtam és kiabáltam vele kb. ennyi volt. Viszont a barátnőm a minap mondta, hogy beszélt a sráccal és szóba jött hogy ő megcsókolt engem. A fiúról tudni kell , hogy csajozógép és szeret kérkedni, hogy ő ezzel is meg azzal is volt meg smárolt stb. Szóval ezek után elkezdtem agyalni, nagyon szeretem a barátom, és a dolog annyira elbizonytalanított, megöl a lelkiismeret furdalás. Annyira de annyira szeretem a barátom és már olyan bizonytalan lettem nem emlékszem tisztán csak arra, hogy ellöktem és annyira rossz most nem tudom mit tegyek, könyörgöm segítsetek :((
2011. aug. 7. 16:44
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De szerintetek akkor ne mondjam el? Vagy hogy reagálna? Nem tudom mit csináljak de eszméletlen rossz :(((
2011. aug. 26. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!