Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire állsz ki a barátnőd/f...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire állsz ki a barátnőd/feleséged mellett?

Figyelt kérdés

Ezalatt például azt értem, hogyha az utcán odaállna hozzátok 5-6 erős testfelépítésű férfi és mondjuk elkezdenék inzultálni a barátnődet, te mit tennél?

Mielőtt válaszolsz, gondold át még egyszer a válaszod.


2011. aug. 7. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Mielőtt kérdeuel, gondold át még egyszer a kérdésed.
2011. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
kérdezel*
2011. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt azért írtam, mert erre mindenki kapásból rávágná, hogy "persze hogy kiállnék, bármilyen helyzetben". De kíváncsi vagyok, vannak-e olyan emberek, akik nem biztos hogy elő mernének lépni, mert biztos hogy van olyan. Én is kiállnék mellette bármikor mert nagyon szeretem, de félnék.
2011. aug. 7. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem bárki kiállna a párja mellett ha igazán szereti. Én nő vagyok ugyan, de nálunk leginkább fordítva történnek ilyen dolgok, mert a barátom elég gyáva fajta, és ez úgymond látszik is rajta, észreveszik és emiatt belekötnek sokszor, egyszer két nagydarab srác kezdte lökdösni, és egyértelmű hogy 45 kilós nőként esélyem nem lenne ellenük, de mégis nekik mentem, az egyiket fellöktem, a másik ezután lefogott de bokánrúgtam párszor. Csoda hogy túléltük valahogy, nem lett bajunk. Ilyen helyzetekben nem gondolkodik az ember. Mikor látom hogy bántják azt akit szeretek akkor egyszerűen csak meg akarom védeni bármi áron.
2011. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!