Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem a legjobb baráttal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem a legjobb baráttal?

Figyelt kérdés
ő a legjobb fiúbarátom! feltétlen bizalom van közöttünk! de én amióta ismerem finoman fogalmazva mindig is többet éreztem iránta mint barátság! de az a baj hogy egy bizonyos oknál fogva mi nem lehetünk együtt és ez tényleg elég komoly! igazából mélyebben sose beszélgettünk arról hogy mi lenne ha összejönnék de sokszor olyanokat mond hogy úgy érzem ő is úgy vagy legalábbis hasonlóan szeret mint én őt! ha beszélgetünk nagyon sokszor hozzámért,átkarol, félig megölel... nem tudom hogy én megmondjam neki hogy végre hogy én többet szeretnék és hogy járjunk titokban,vagy maradjon minden így! attól nem félek hogy ha mégse érezne így akkor elmondaná másoknak mert biztos vagyok benne hogy tiszteletben tartaná és nem alázna meg azzal hogy ezt elmondaná bárkinek is... csak attól félek hogy a barátság rovására menne és mivel elég régóta vagyunk barátok mi van ha nem is működne már ez közöttünk.... szerintetek mit tegyek?18/L
2011. aug. 7. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
legyen csak szex
2011. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
ha van csaja hagyd békén, neked hogy esne ha párod akit szeretsz megcsalna egy lánnyal, főleg egy lány ismerősével, vagy a te barátnőddel?
2011. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nincs csaja! : D
2011. aug. 8. 20:58
 14/15 SwedishTime ***** válasza:
Szerintem nem érdemes eldobni a barátságot. Hidd el, én megtettem és megbántam. :\
2011. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
hát ö nem mert van pasija és én nem vok ojan h csakis szakítsanak szal kibírom már 1 év 4 hónapja járnak szal :)gondolod elmesélem részletesen msn ha gondolod irj egy levelet cimel :)
2011. aug. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!