Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elég hullámzó a párom kedélyál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég hullámzó a párom kedélyállapota, egyszer nagyon szeret, máskor teljesen hűvös. Azt állítja sok a problémája a munkahelyén. Félek azért, mert az exét jobban szerette. Ha látja zavarba jön, pedig már két éve szakítottak. Jobban szerette?

Figyelt kérdés
Két éve vagyok a párommal. Rögtön a 7 éves kapcsolatának végén jöttünk össze. Nehezen lépett túl az előző kapcsolatán, talán még most sem,néha úgy érzem.Két és fél hónapja már elkezdődött a kapcsolatunk, de tudom,hogy a másik csajjal akart még akkor is kibékülni.Viszont érzem,hogy nagyon szeret engem, azt mondja velem akar megöregedni és már tervezi, hogy ebben az évben közös házat vesz velem...
2011. jún. 1. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár nem írtad hány éves vagy, de arra figyelj hogy ebben a helyzetben ő ott folytatja a dolgokat ahol abbahagyta az előző barátnőjével. Magyarul ha már most a jövőt tervezi akkor hamar esküvő, szenvedés stb... Szóval fontold meg mennyire indultatok a nulláról, tiszta lappal, és mennyire a valódi énjét ismerted meg a párodnak! Cselekedj amíg nem késő!
2011. jún. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel hét évről van szó, meg ugye ahogy elnézem ő vele szakítottak, te akármilyen rosszul is hangzik, pótlék vagy a számára. (Egy olyan személy aki betölti a barátnője helyét.)
2011. jún. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tapasztalat: ha valaki egy többéves kapcsolatból jön ki, utána TILOS vele összejönni! Én lány vagyok, volt velem is ilyen, megismerkedtem egy pasival, bejött meg minden, de végül nem lett belőle semmi, mert mondta, hogy csak 1 hónapja ért véget a 6 éves kapcsolata. Rosszulesett, de megértettem, ennyi idő tényleg nem múlik el nyomtalanul.


Kérdező, ne haragudj meg azért, amit mondok, de szerintem ez a férfi nincs túl az előző kapcsolatán. Főleg, ha még kb. ideje se volt meggyászolni, megemészteni a szakítást. Aki mégis rögtön belemegy egy kapcsolatba a másik után, az tuti pótlékot keres, fél az egyedülléttől.


Szerintem ez a férfi nem téged szeret, hanem csak pótlékot keres. A leírtak alapján lehet rá esély, bár nem ismerem a helyzetet.


Kérdező, te talán nem érdemled meg, hogy olyan férfit találj, aki TÉGED szeret??? Személy szerint téged, és nem pedig X. Y. helyettesítőjét keresi benned. Dehogynem érdemled meg. Én a helyedben nem folytatnám ezt a kapcsolatot.


Hidd el, én jártam ilyen cipőben, hogy helyettesíteni akart velem valakit az exem, és nem is lett jó vége a dolognak.


Sok boldogságot!


26/N

2011. jún. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!