Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kéne azt mutatni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne azt mutatni, hogy én igenis jól vagyok?

Figyelt kérdés

Szakított velem a volt barátom kb 1 hónapja, oka az volt hogy már nem szeret úgy ( neten tette) azóta élőben nem is láttam őt .. Reménykedtem, hogy meggondolja magát, mostmár nem ír nekem, bunkó lett.

Megakarom neki mutatni, hogy én JÓL vagyok, nehogy azt higgye már hogy velem csak így elbánhat.. nem bosszút akarok, csak azt hogy lássa nem vagyok magam alatt. Hogy kéne ezt neki pl: facebookon jelezni?? Miket csináljak? Egy suliba fogunk még járni 4 évig... szóval lesz alkalmam még őt látni.


2011. aug. 8. 17:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindig mosolyogj.

Én feltöltöttem pár új képet amin a barátaimmal vagyok és mulatunk.

Így ő is látta, hogy nem otthon kesergek hanem igen is jól érzem magam :-)

2011. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha facebookon akarod mutatni, akkor tegyél fel pár életvidám képet. Nem baj, ha direkt erre az alkalomra készült, lényeg, hogy széles mosoly legyen rajta + felszabadultság. De lehet bármilyen pörgős eseményről is képet feltenni, pl: kirándulás stb.
2011. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Na ezen már én is gondolkodtam, hasonló helyzetben vagyok, mint te, csak sokkal öregebb és itt én vagyok a férfi (akit a nő pofáraejtett). Aztán rájöttem, hogy nem akarok színészkedni, éppen elég annyi, hogy ne lásson szenvedni, elmegyek programokra haverokkal, stb, de nem játszom el, hogy hűdefa sza a közérzetem.
2011. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én se, de ha ő szar rám... mivel döntött, és nem szeret, én is kiakarom mutatni hogy megvagyok nélküle!
2011. aug. 8. 18:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Jobb esetben ez belülről jön. Ha nem így van, akkor csak erőlködni fogsz, és ez érezhető is lesz. Egyébként meg ha már nem érdekled őt, akkor neked miért olyan fontos, hogy megmutasd neki, hogy nem vagy magad alatt? Miért törődsz még mindig azzal, hogy ő mit lásson? Ezt nem piszkálódásból kérdezem, csak tényleg kíváncsi vagyok.
2011. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert még eléggé friss ez a dolog. És ő írogatott még pár hete, most meg kezd bunkóvá válni.. olyan mint ha csak így játszhatna velem.. Így hát megakarom mutatni hogy amiért nem törődik velem, nem állt meg az élet.
2011. aug. 8. 18:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem tűnik úgy, mintha bűnt követett volna el. Szakított: elhiszem, hogy nem egy élmény, de mindenkinek joga van megtenni. Elmúlt a szerelem: szép tőle, hogy nem csapott be. Nem tartja a kapcsolatot: nem is érdemes barátkozni, amíg friss a szerelmi bánat.
2011. aug. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem tűnik úgy, mintha bűnt követett volna el. Szakított: elhiszem, hogy nem egy élmény, de mindenkinek joga van megtenni."


Azt azért ne feledjük, hogy ez mindenképpen egy önző, csak magával törődő cselekedet, a másikon való keresztülgázolással.

2011. aug. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát sajna igen :/..
2011. aug. 9. 12:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerelemben nincs jótékonyság, legfeljebb tisztesség, ami főleg őszinteségből áll.
2011. aug. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!