Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk igenis a nagyon-nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk igenis a nagyon-nagyon vékony, és márkás ruhákat viselő lányokat tartják jó nőnek. Egyetértesz az állításommal?

Figyelt kérdés

Sokan próbálják bemesélni maguknak és másoknak, hogy a fiúknak tetszik, ha van mit fogni egy csajon, meg hogy a ruha nem számít, és az alkat helyett is a szép arc dominál (persze az alak is, de nem annyira).

Ehelyett mit tapasztalok (egyetemistaként, nem is egy tizenéves kislány szemszögéből nézem!!):

- a vékony, már-már sovány lányok a nyerők, egyáltalán nem baj, ha nincs mellük és lapos a fenekük. a csúnyácska, vagy épp csak átlag alatti arc sem számít, ha egy lány extra sovány.

- ha egy lány nem sovány (de nem is duci), egy dolog segíthet rajta: márkás ruhák és márkás egyéb dolgok, ha ez van, sok srácnál az is nyerő.

- aki húsosabb (messze nem elhízott!!!!) lánnyal jár vagy udvarol neki, azt kinevetik. Az elhízott, kövér csajokat választó fiúkat úgyszintén. A testvérem egy igen molett (Adele-típusú) csajjal jár párhónapja és MINDEN haverja azt javasolja neki, hogy dobja ki a lányt, mert leégeti saját magát.

A belső meg aztán abszolút nem is fontos.


Nos, ki ért egyet? 23L


(mielőtt támadtok: nem vagyok igénytelen elhízott örök vesztes, kapcsolatom is van, és az én pasimat is kinevették páran, mert én se vagyok túl gazdag, és 171 centimhez 68 kilót nyomok, ami nem épp a soványság jellemzője, de az elhízástól is messze áll szerintem)


2011. szept. 22. 14:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
82%
Fiú vagyok, és nem értek egyet... Engem nem érdekel, hogy milyen ruhát hord (amíg az normálisan néz ki). Én a vékony, szép arccal rendelkező lányokat szeretem.
2011. szept. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiú vagyok, és számomra a sovány és a divatos is negatív tulajdonságok egy lányban. Az ideális nőn van mit fogni, és ízlésesen öltözködik (ez nagyjából kizárja a márkás/divatos cuccokat).

Amúgy a lányok is győzködik a bnőjüket, h dobja a srácot v ne jöjjön össze vele, ha az csúnya. Annyi a különbség, h ebben az esetben a lány hallgat is rájuk.

2011. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Walk With Me ***** válasza:
100%

Engem sem érdekel a ruha. És kiváló példát mutattál arra, hogy miért is nincsenek haverjaim.


Egy átlagos vagy vékony alkatú, szép arcú (természetesen szép) lányt szeretnék. Az sem érdekelne, ha lenne rajta pár feles kiló, ez lényegtelen.

2011. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az értelmes férfinak nem számít a külső, hanem egy értelmes, normális lányt akar. Nekem nincs mellem mégsincs olyan nagy sikerem mint azt te állítod....vékony vagyok, de nem tehetek róla,mégsem a kicsi mellem miatt szeretnek, hanem mert találnak bennem valamit amivel megfogom őket(talán azzal hogy kedves vagyok).24L
2011. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell a csontkollekció. A nőies nő olyan mint a Petőfi rádió, jól fogható...

34 ffi

2011. szept. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, komoly párkapcsolatban, nem értek veled egyet. Kifejezetten alacsony vagyok, így aztán nem is lehetek vékony szinte, mert akkor kislánynak tűnnék. Van seggem, mellem, de mindezek mellett egy kis hasam is. Nincs nagy mellem, és az arcom sem az a különleges, bár sokak szerint szép (kinek mi). Ennek ellenére, naponta bámulnak meg férfiak, köszönnek, fütyülnek, amit jobb pillanataimban még akár visszajelzésnek is veszek, miszerint valamit jól csinálok.

0 márkás ruhám van, 5-6hónapja nem vettem semmi újat, nincs annyi pénzünk, hogy ezt így megengedhessem magamnak. Jövő hónapra tervezek egy szezonális bevásárlást (nem márkás ruhákat), mert mindent kinőttem mellben.

A barátom azt mondja van valamiféle kisugárzásom, ami megfogja az embereket, és a barátai is elfogadtak azonnal, sőt, volt aki még be is próbálkozott.

Szóval szerintem - már ne is haragudj - ez kicsit 'savanyú a szőlő' szagú dolog.

2011. szept. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
82%

ez emberenként függ!


DE!


Nekem a karcsú, hosszabb hajú, csinos lányok tetszenek igen!

DE! DE! DE! Ne legyen azért csontkollekció.

Az átlagos az a 170/55 mondjuk....27/f

2011. szept. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem ezt a szót, hogy vékony. Számodra vékony, számomra az a jó. Pont.
2011. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok 26: nem értek egyet...

Alapjában átlagos vagyok, felül kicsit vékony, alul viszont tutira nem. Értsd: segges, combos vagyok...

Nem kövér, rendszeresen edzek, nem folyok el...Izmos a lábam is, de persze még lenne mit alakulni...

Kicsit Beyonce fíling, bár azért ő felül sem sovi...

Lényeg,h nagyon jó pasik néznek meg, kiemelkedően szép pasik bomlanak utánam, rendszeeresen sportoló pasik buknak a fenekemre. Nekik tetszik,h combos vagyok...

Pedig babaarcom sincs...Viszont álíltólag van bennem vmi szexi:)

2011. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Kár volt kijelentened, hogy nem tizenéves vagy. Így még szánalmasabb ez az általánosítás.

Nincs igazad egyáltalán. A nyomorékokra igazak amiket leírtál, normális embereknek kurwára tök mindegy, hogy hogy néz ki az ember, ha az igényes, és normális.

2011. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!