Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyképű csaj nagyképű srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyképű csaj nagyképű srác mellett érzi jól magát, sztetek?

Figyelt kérdés

annyi olyan ember van akinek nagyon zűrös személye van, mégis sok embernek bejönnek.némelyiktől kicsit undorodom is.persze más vagyok, ez lehet az oka xd


17f


2011. aug. 8. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindkettőt megverem a srácot azért hogy tudja hol a helye, a csajt mert undorító az ilyen viselkedés és az ilyeneket nem nézem embernek se nemhogy lánynak...
2011. aug. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,első jól mondta...jót nevettemxD
2011. aug. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

jah.jól mondja:D

a gond az hogy én inkább kerülöm azt aki nagyképű. nem vagyok még elég arc ahhoz hogy beszólogassak neki, inkább figyelmen kívül hagyom.

2011. aug. 8. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!