Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan fiúk segítségét kérem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúk segítségét kérem, akik bepróbálkoznak egy lánynál, akinek párkapcsolata van! Akad ilyen?

Figyelt kérdés

Mindíg gondot okoz,ha új osztályba/közösségbe kerülök.

Kérlek ne vegyétek nagyképűségnek részemről,úgy írom le a dolgokat ahogy van,mert tanácstalan vagyok.Itt fölösleges lenne fényezni magam.

Tehát 4éve vagyok a barátommal.3 éve új iskolába iratkoztam be.Akkor kezdtem "kibontakozni"többet adtam az öltözködésre,megtaláltam a stílusom.

Ez mind szép és jó,de az osztálytársk 2 éven keresztül nyomultak(elég durván,fogdostak,pedig nem vagyok egy kis lotyó aki vigyorogva tűri.egyébként huszonéves fiúkról van szó)ha kimentem a táblához beszólogattak elég perverz dolgokat.Angolon pl. az egyik fiú fogdosta magát mikor mellettem ült.

Elém jött a barátom,már nagyon kiakadtam és nem vagyok olyan nő aki mások segítségét kéri,de kiömlött belőlem a sok sz*r és elmondtam neki.Ő beszélt a fiúkkal,akik tök megértőek voltak és mondták,hogy igaza van,többet nem fordul elő.

Valóban csillapodtak a kedélyek,de innentől én lettem a kis árulkodós fruska még az osztályfőnök is megkérdezte mért"uszítottam"a barátom rájuk.Megkérdeztem mit szólna ha a feleségével csinálnák,azt mondta az teljesen más.Vicces.

Most új osztályba megyek és nem szeretném ,hogy megint ez legyen.Hogy kezelhetném?Mit mondjak?Mindíg elmondom,hogy barátok lehetünk,de tartós kapcsolatom van és szeretem a barátom.Nem öltözködök kihívóan suliba.

Fiúk titeket mivel lehet leállítani?

Bocsánat a regényért és köszönöm,hogy elolvastad!


2011. aug. 9. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem adtál okot rá, akkor ez nem normális és nem átlagos viselkedés, nem hiszem, hogy más helyen is ez lesz.
2011. aug. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még hozzátenném hogy amikor beiratkozni mentünk(barátom,barátnőm és én)akkor már az ott lévő fiúk bámultak meg beszólogattak(csak halkabban).Emiatt kezdett konditerembe járni a párom,elég kigyúrt,de soha nem tartják tiszteletben,hogy együtt vagyunk.Már komolyan nem tudom mit csináljak.
2011. aug. 9. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem járj igényesebb suliba...
2011. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne vedd rossz néven, de valamivel akkor is kiprovokáltad, csak úgy spontán nem viselkednek a így senkivel. Vagy a többi lánnyal is az osztályban ezt művelték?
2011. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az igaz,hogy nőiesen öltözködöm,de ez nem azt jelenti,hogy kirakom a mellem vagy mást.Pl. rövidnadrágot sem vettem fel épp ezek miatt az iskolába.

Kezdetben kedes vagyok mindenkivel,de egyáltalán nem kelletem magam,nem riszálom a fenekem nem teszek semmit még csak nem is vagyok az aki folyton középpontba akar lenni..sőt bár soha ne lennék ott.

Az iskolával nincs semmi baj,olyan mint a többi.

Már komolyan azon gondolkodok,hogy levágatom a hajam és szabadídőbe megyek iskolába.

2011. aug. 9. 13:10
 6/6 BlackSword ***** válasza:
Nem... Mert a bogrács elől mindenki maga elől egyen... Mert rácsapnak a kezére...
2011. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!