Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm terhes és gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm terhes és gyereket vár, beperelhetem-e azért, ha átvert azzal, hogy tablettát szed?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 14:17
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném.
2011. aug. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
51%

be akarod perelni a barátnődet amikor gyereket vár?

.-'---`-.

,' `.

| \

| \

\ _ \

,\ _ ,'-,/-)\

( * \ \,' ,' ,'-)

`._,) -',-')

\/ ''/

) / /

/ ,'-'

Amúgy szerintem nem.

De ha be lehetne, én akkor se tenném, inkább segíteném mindenben, amiben csak tudom.

2011. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Perelni,mindenkit lehet,A bíróság dönt.
2011. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 skarma ***** válasza:
84%

Jézusom!

Minek csinálod fel, ha közben utálod? Hogy bírod a barátnődnek nevezni, miközben perelni akarod? Inkább mellette kéne állnod!

Milyen férfi vagy te?!

2011. aug. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
75%
Megkérdezted tőle hogy szedett-e tablettát?csak mert ha azt mondta igen nem biztos h a saját hibájából lett terhes a tablettta sem nyujt 100%-os védelmet.Ha meg direkt csinálta és már nem szereted akkor be perelheted de szerintem ilyenkor nem erre van szüksége h még te is felidegesítsd.(nem a csajt védem)
2011. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
41%

xd



ez jó:D

2011. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
80%
urolsó voltam de én akkor se perelnék.inkább álj ki mellette
2011. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Mert a tabletták sem ígérnek 100%-os biztonságot. Ha tabi mellett lesz valaki terhes akkor sem perelheti a gyártót sok eséllyel. Szóval ha te úgy tudtad, hogy szedi akkor is benne volt a pakliban a gyerek.
2011. aug. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 Dávidmester13 ***** válasza:
21%
Hát nem vok egy nagy szakértő de szerintem NEM! De mivel átvert és a csaj terhes nem vagy felelős a gyerekért szal szard le és hagyd ott a csajt minden szó nélkül!! csaj meg legalább megtanulja hogy ne verjen át másokat! vagyis röviden hagyd el a csajszit és ő meg bajlódjon ott!!
2011. aug. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
74%
Hát barátom ennek az lesz a vége, hogy te fogsz gyerektartást fizetni. 30 körüliek vagytok? Csak azért kérdem, mert a nők 30 körül szoktak ilyen elkeseredett dolgokat csinálni.
2011. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!