Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak egy lányt akivel nem biztos a dolog vagy inkább a barátokat akikkel most az egyszer nem egyezik a véleményem?

Figyelt kérdés

a lényege a dolognak hogy van egy lány aki nekem nagyon tetszik viszont a srácok meg nem bírják a lányt mert hogy bunkózik velem (szóval végül is a barátok csak védeni akarnak engem azt hiszem)szóval nem tudom hogy most a haverokra hallgassak vagy inkább menjek a lány után?

jah 16 év körüli mindenki


2009. ápr. 11. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Én is 16 éves vagyok... és sztem ha a haverok azt mondják, akkor biztos van valami alapja. Hallgass rájuk. A csaj még meg is fog lepődni, hogy hirtelen megváltozott a véleményed, és nem szeretnél tőle semmit, aztán lehethogy visszavesz a bunkóságból.
2009. ápr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
a bunkózást úgy kell ám érteni hogy mikor iszik akkor pl.leönt sörrel/borral/töménnyel vagy ami épp a kezében van. miközben én a földön fekszem és hányok meg pl.elment wc-re és közben rám lépett én úgy gondolom hogy ez az alkohol miatt van a többiek szerint meg alapból ilyen a csaj csak azt felejtették el hogy eddig ahányszor találkoztak egymással mindig volt benne egy kevés pia de én láttam józanul is és olyankor totál normális jah és haverok csak 3-4 szer látták
2009. ápr. 11. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:
csaj lesz sok de a haverok azok haverok!!!
2009. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem már van hasonló jellegű tapasztalatom ezen a téren! :) A legjobb barátommal körülbelül egy éve vagyunk nagyon jó viszonyban. (18 évesek vagyunk mindketten) Eleinte elég döcögősen indult a dolog mert nem igazán voltunk egy hullámhosszon aztán később kiderült, hogy nagyon is sok mindenben hasonlítunk! :) Sokat hülyéskedtünk/hülyéskedünk és néha velem elszalad a ló, és észre sem veszem, hogy mennyire megtudom bántani ... Ő szerelmes is volt belém sokáig amit én csak utólag tudtam meg. A haverjai mint külső szemlélők néha szem -és fültanúi lehettek 1-2 ilyen hevesebb "hülyéskedésnek" és észrevették, hogy milyen sok időt töltünk együtt. Ők persze tudták, hogy a srác szerelmes belém és azt gondolták én csak kihasználom az Ő jóhiszeműségét és csak azért barátkozom Vele, hogy hasznom is származzon belőle. Ezt meg is mondták a szemembe! :) Folyton tömték a legjobb barátom fejét, hogy de Ő nem olyan lány mint amilyennek gondolod, vedd már észre, hogy csak kihasznál, áltat Téged ... stb. Mert Ők nem láttak bele a kettőnk kapcsolatába, hogy amikor ketten vagyunk órákig, megállás nélkül dumálunk minden féléről és nagyon jól érezzük magunkat együtt. De egy idő után belátták, hogy tévedtek. Velem anno ez volt a helyzet.

Nem tudom, hogy Te ezzel a lánnyal mennyi időt töltesz kettesben amikor mondjuk a haverok nincsenek ott és azt sem, hogy akkor hogyan viselkedik Veled. De ha Te úgy érzed, hogy jobban ismered mint a haverjaid és akkor amikor ketten vagytok nagyon is jó hozzád akkor azt mondom adj még időt Neki, hátha észreveszi, hogy társaságban sem kellene úgymond megaláznia Téged! Viszont ha folyton-folyvást ezt csinálja Veled az már nem szép dolog és célszerűbb lenne ha egy rendes(ebb) lányt keresnél. Vagy ... nem is kell, hogy keresd. Úgyis jön az magától! Hiszen a legjobb dolgok váratlanul történnek! ;)

Sok sikert Neked! :)

2009. ápr. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi velem is valami hasonló dolog történik ugye mondtam neki ezt az egészet hogy a haverjaim miért nem bírják erre csak annyit üzent telefonon hogy hallgassak csak a hülye haverjaimra neki mindegy hogy egy emberrel kevesebbet ismer vagy sem(ő neki úgy jött le az egész mintha én is útálnám) aztán felhívtam mondtam hogy te lökött nem érted hogy én bírlak azért védtelek meg a barátaim előtt is aztán bocsánatot kért én meg majdnem elbőgtem magam 17 éves fejjel mert tényleg megbánta szóval majd megoldom valahogy hogy a srácokra is maradjon időm meg a lányra is
2009. ápr. 11. 12:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyet jegyezz meg: sosem tudhatod kiben bízhatsz. a haverok azok haverok vagy barátok? mert nem mindegy. Különben meg a te életedet te éled, a te döntéseidet te hozod, nem a haverjaid! ezen is gondolkozz el! azt tedd, amit Te szeretnél. Ha rossz vége lesz a lánnyal a BARÁTAID akkor is melletted állnak majd.

21(L)

2009. ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
barátok nem haverok de ettől függetlenül nem akarom megbántani őket sem
2009. ápr. 11. 12:54
 8/9 anonim ***** válasza:

"a bunkózást úgy kell ám érteni hogy mikor iszik akkor pl.leönt sörrel/borral/töménnyel vagy ami épp a kezében van. miközben én a földön fekszem és hányok meg pl.elment wc-re és közben rám lépett "


ez a mondat senkinek nem tünt fel? Gyerekek... azért ez komoly 16 évesen. És most tapsvihar

2009. ápr. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova tapsolsz/tapsolunk mikor már általánosba, ki próbálják az alkoholt. Ha a lány ténylegesen iszik, akkor inkább hagynám normális nő/lány, általában tudja a mértéket.
2009. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!