Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlságosan féltékeny, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan féltékeny, mit csináljak?

Figyelt kérdés
szóval együtt vagyunk a barátommal...nem olyan régóta(egy-két hete) és tényleg szerelmes vagyok és ő is...csak ő sajnos túl féltékeny...az a helyzet hogy 90%ban fiúbarátaim vannak, mivel nem vagyok az a lányos típus. és bulira se, mehetek nélküle, meg beszélni hülyülni se hülyülhetek sokat a haverokkal mert megsértődik. beszélni nem lehet róla vele mert egyből némasági fogadalmat tesz...-.-" próbáltam már párszor.
2011. aug. 9. 18:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lődd le aljasan
2011. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 napietus ***** válasza:
szerintem reménytelen a pasi. nem lehet vele egy ilyen dolgot értelmesen megbeszélni, inkább durcázik, kritikán aluli. én nem foglalkoznék vele, akármennyire "szeretem" is.
2011. aug. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Mond el neki hogy ez fog az agyadra menni és majd ebből lesznek a veszekedések.Kérdezd meg töle mi oka van féltékenykedni ennyire nem bízik benned??
2011. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyorsan,gyorsan!!! Azonnal cseréld le,mielőtt hallgatag rabszolgát csinál belőled!!
2011. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem egy cipő amit le lehet cserélni...szeretem,és csak ez az egy difi van a dologban. am bízik bennem..de ilyen a természete...nem tudom mit kezdjek a dologgal..úgy érzem emiatt lesz mindig gáz..
2011. aug. 9. 18:09
 6/13 napietus ***** válasza:
49%
jól érzed. ez akkora "difi", hogy emellé más nem is kell. ez mindig rosszabb lesz, mert megbeszélni sem hajlandó. a vége meg az lesz, hogy le fog épülni az összes társadalmi kapcsolatod, és akkor elérte a célját: csak ő lesz Neked, bármit tesz, nem fogod otthagyni. ez egyfajta stratégia, az ilyen stratégiát választó emberek pedig gonoszak. ez van, ne higyj a látszatnak, ha százszor az ellenkezőjét látszik is igazolni.
2011. aug. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor jót fogott ki mert ezt soha nem hagynám...a barátok többször bizonyítottak már nekem...ha eldurvul otthagyom
2011. aug. 9. 18:23
 8/13 napietus ***** válasza:
ez a helyes hozzáállás :) addig meg egyszerűen ne foglalkozz a hisztijével, lehet megunja, ha látja, hogy nem érdekel.
2011. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hiszen már hagyod.:-))

És meddig fogod szeretni?? Az első pofonig??

2011. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szeretem. de azt nem nézném el, hogy kezet emeljen rám...
2011. aug. 9. 18:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!