Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, és nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, és nem tudok közös témát felhozni? Segítséget kérnék! :/

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik meg minden...ráírtam már egy párszor megkérdeztem miújság és utána abbamaradt a beszélgetés..:/mit csináljak ilyenkor??tanácsokat szeretnék:/köszönöm:)
2011. aug. 9. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
az már régen rossz. engem akkor már nem is érdekel a pasi, ha nem tudunk beszélgetni :/ de.. egye fene.. megkérdezheted, hogy van, mit csinált, linkelj neki zenét, képet, vicces dolgot, mesélj neki valamit, amire tud reagálni vagy ilyesmi ^^
2011. aug. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Áhh semmi értelme. Szerintem a csend sem zavaró! Hagyjad, a fenébe a beszédet, meg a témákat...
2011. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak ne eldöntendő kérdéseket tegyél fel! pl. A szereted-e a Barátok Közt helyett kérdezd azt, hogy: mi a véleményed a Barátok Köztről stb. Így kialakul a beszélgetés, és minden aztán mindegy megy maga után.
2011. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DiMalto ***** válasza:
Elöször is egy jó tanács: ne a neten akarj be csajozni :)2-szor ha akarsz töle valamit akkor arrol beszélj vele ne az ujságokrol!
2011. aug. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát hümm. Lány vagyok, ha valaki ismerkedni próbál chaten, és rámír, akkor ha tetszik nekem, alapból próbálok én is témát felhozni. Ha meg nem, akkor mielőbb bezárom a chatabalkot, és azon gondolkozom, mikor unja meg magát végre, tök nyilvánvaló, hogy semmit nem akarok tőle.
2011. aug. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolso valaszolo akkor te valami plaboy nyuszi lehetsz bakker nem lenne egyszerubb megmondani szegenynek hogy bocs de inkabb ne beszeljunk vagy ha nagy flegmahhh vagy akkor hogy jo dobd mar ki magad csa vagy valami ilyesmi es teged sem untatnanak meg a srac se probalkozna beszelgetest kedmenyezni (fiu vagyok a lanyokkal nincs problemam csak az idegesit ha egy lany nem egyenes!
2014. jan. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ezt rühellem én is, hogy nem mondják meg konkrétan, hogy " bocs nem szeretnék beszélgetni neharagudj"

egy ilyet írna akkor nem lennék kiakadva meg nem agyalnék rajta, hanem tudnám, hogy oké akkor nála nincs esély...

2018. aug. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!