Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérnék! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék! Van egy lány akit szeretek meg ő is engem valamennyire nagyon jól megvagyunk de van barátja aki meg egy tahó :@ és a csaj is tudja de szereti annyira hogy nemtudja otthagyni. A véleménytekre vagyok kiváncsi ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2010. máj. 30. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
keresnék másik csajt
2010. máj. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%

én isugyanebbe a helyzetben vagyok mint te(mosolyog)

Csak annyit tudok mondani neked,hogy ne álmodozzál.Sajnos el kell engedned.Nehéz tudom,de ha elöbb elfelejted jobb ugy.Idö lesz....

2010. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen erre nem lehet jót mondani, attól, hogy tahó meg bunkó attól a lány még őt szereti ez egy ilyen sajnálatos dolog, nehéz de be kell tökélned, hogy nem lehet a tied, nem várhatsz rá örökké, mert rámegy az egész életed.


Nem fogja neked nyilván bevallani azt, hogy "szivi én egy bukó seggf*jt szeretek" keress mást ez van.

2010. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

haverok szerint elöbb utobb ugyis otthagyja a pasit mert eléggé kihasználja ojan feltünően csinálja a gyerek :@

és hogy hajtsak tovább mert megéri

viszont itt van a ti véleményetek a + a - val szemben

és megin ottvagyok hogy nemtudom mi legyen

2010. máj. 30. 16:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a lány is így gondolkodna, már rég szabad lenne.
2010. máj. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vok:


mióta vársz már rá amúgy? És ez idő alatt adott már egyáltalán valami jelet ami pozitív lehet rád nézve?? Fogtátok e meg már egymás kezét, vagy esetleg volt e már csók, vagy esetleg még puszi sem volt, vagy a csaj nem is tud róla, hogy tetszel neki és szerelmes vagy belé???

2010. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

elötte már jártunk csak fiatal volt még gyerekes és mondtam hogy majd késöbb aztán eltelt egy kis idő teljesen megváltozott

amugy ha együtt vagyunk akkor általában mintha járnánk csokolózunk foguk egymás kezét szóval nagyon jo a viszony csak ott az a gyerek aki miadt nem lehetünk együtt 100 % os an.

2010. máj. 30. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!