Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérnék lány ügyben....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérnék lány ügyben. Fiúktól és lányoktól is. (? )

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. A lány is az,osztálytársam.

A lány 6 évig a szomszédom volt de elköltöztem (3 utcával arrébb.)

Tehát maradtam a suliba meg minden.

Nos nem vagyok egy zárkózott,félénk tipus, értek a nők nyelvén.

Ugye nyáron nem nagyon találkozunk,de msn-en beszéltünk kb. 2 hete. Elhívtam randizni és igen-t mondott.

Azóta nemtudok vele beszélni.Nincs msn-en se + semmi.

Valaki segítene? Mit tudnék neki venni ajándékként?

Hova tudnám elvinni?

Hogy tudnék vele beszélni?:(


2010. aug. 19. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Telefon?:O:D vagy ha 3 utcával arrébb lakik akkor menj csöngő és hívd ki kicsit beszélgetni ajándék hát valami csokit szép csomagolásban vagy valami kis dolgot nem éri meg sokat költeni az elején:D
2010. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

"Értek a nők nyelvén" Egyem a kicsi szívedet, Te drága! Jó nagy Casanova leszel!!! :D


1)Lehet azért nincs msn-en, mert nyaralnak.

2)Kezdetnek jó, ha csak elmentek sétálni.

3)Ajándék? Nem hiszem, hogy szükséges lenne. De ha szeretnél, akkor tényleg csak valami apróságot. Pl. kedvenc csokiját.

4)Úgy tudsz majd vele beszélni, hogy majd bejelentkezik msn-re. Vagy elsétálsz feléjük. Vagy legrosszabb esetben mindjárt itt a suli....


Ne kenődj el, ügyi legyél!

2010. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon cuki vagy!:)Szerintem csörgesd meg telón, vagy menj el hozzá személyesen és hívd el sétálni.Ajándéknak én a csokira szavazok,azt mindenki szereti. Sok sikert!És ügyes légy!:D

17/L

2010. aug. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Elősszőr is :

Nem csöngethetek , mert az elején ígyis max. titokba járnánk a szülei háta mögött.

Másodszor: Telefonszámát nemtudom , és elkérni sem.

Harmadszor: Énis a sétára gondoltam, meg egyet fagyizni.

De sétáláson belül hova?

2010. aug. 19. 18:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Kimész az utcára azt sétálsz nem kell ezt túlozni séta azt beszéd tök mind1 hova valahova majd kilyukadtok:D
2010. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mindenképp valamilyen csöndes helyre menjetek sétálni.Mondjuk egy park?Ha nincs telószám és csengetni sem akarsz, akkor talán lesd meg mikor megy ki a házból és ha egyedül van simán odamehetsz hozzá.

17/L

2010. aug. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ez tök durva!:)

Ne haragudj de kicsit kuncogtam magamban, nem rajtad hanem a problémádon jó ilyet olvasni.

Ennyi idösen nekem is volt ilyen. Majd ha tíz év múlva visszagondolsz erre jót fogsz derülni! Hidd el! A lénye g hogy ne spilázd túl, szerintem simán menj át, csöngess be anyuka kijön és megkérdezed otthon van-e a kicsi lánya, majd kijön, és jót dumáltpk a ház elött, és megbeszélitek a dolgokat... A szülökkel meg ne foglalkozz, ha szomszédok voltak úgyis ismernek, és ha jófejek akkor belegondolnak hogy ök is voltak ennyi idősek.

Drukkolok neked!

2010. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok F 23
2010. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mért kell a szülei háta mögött járnotok nem bírnak téged?
2010. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De bírnak , + minden csak hát . Nekik furcsán esne hogy én meg a lányuk. Amikor régen semmi ilyen nemvolt a fejünkben.

De ha járnék a lánnyal , egy idő után megmondanám a szüleinek.

2010. aug. 19. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!