Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm miért nem akar velem közösen zuhanyozni? Hogyan tudnám rávenni, hogy együtt zuhanyozzunk, és, hogy egymás nemi szervét mossuk meg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert valószínűleg szégyellős előtted. Mióta vagytok együtt és hány évesek vagytok? De amúgy ha nem akarja ne erőltesd rá...
2011. júl. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én 28, ő meg 22.

5 hónapja vagyunk együtt.

2011. júl. 15. 18:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
juhúúúú xDDD de izgalmas :DD
2011. júl. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
az hogy hívod zuhanyozni egy elég erős célzás arra hogy "szivem, büdös vagy b+4"
2011. júl. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hath az ilyen jatekok nekem is teszenenek ....de sajnos nekem meg az sincs akit hivjak :-<


szerintem varj meg egy kicsit:)


23f

2011. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Talán mert undorítónak találja és mert szégyellős. Ez különben tényleg undorító!
2011. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dottorre ***** válasza:
82%
Nagy lófszt undorító. Minden este együtt fürdünk a párommal amikor itt van, szerintem ezzel így van az emberek 90%-a egy bizonyos korig. Azt pedig nem tudom, hogy miért szégyellős, gondolom sexeltek, tehát passzolom a kérdést. De ha ő nem szeretné, azt tiszteletben kell tartani.
2011. júl. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek a párommal fürödni,de már ő nem akarja,mert kicsi a zuhanyzó és kényelmetlen.Amúgy volt olyan barátom aki még magára is zárta a zuhanyzót h. véletlenül se menjen be senki,még én se.Nem rétem az ilyet mert én nem ilyen vagyok,de kérdezd meg tőle miért nem akraj,biztos van rá valami,esetlge sorolj fel pár dolgot h. mire godnolsz miért nem szeretne veled fürcsizni
2011. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem akarnám, hogy a barátom a puncimat mossa meg. Egy-egy húzósabb nap után a női nemi szerv erősen igényli ám a vizet. Alaposan, és óvatosan meg kell tisztíani a kisajkak redői közti részeket (bár ez nő függő is, hogy kinek, milyen).


Mivel ez egy érzékeny rész, a lány normálisan megtisztítani úgyis csak saját magának tudja.


Én a helyedben ezt az egymásnak mossuk meg dolgot nem erőltetném...

2011. júl. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nincs megelégedve a testével, vagy szégyenlős. Szerintem erre van aki nyitott, van aki nem.
2011. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!