Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleimmel közöltem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleimmel közöltem hogy vidékre költöznék páromhoz anyum ezen ki akadt és nem engedi, hogy el költözzek. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Mert párommal nagyon szeretjük egymást...mindig együtt vagyunk söt lassan már 5 honapja szüéeimnél lakunk... de mivel páromat a munkája vidékhez köti oda szeretnék költözni.
2011. aug. 10. 13:38
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
úgy hogy nálunk van mamám és fél egyedül na meg persze 3 kutyá-t nenm merik rá bizni
2011. aug. 10. 14:02
 12/18 anonim ***** válasza:
ez egyszeru.. a nyaralás után költözz el..
2011. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt nő vagy, viselkedj is úgy.

Nem kell megszökni, csak bejelentei, hogy anyu, apu, elköltözöm, kipróbálom milyen a párommal élni.

Azt ennyi, nem kell hozzá engedély.

Visszatartani nem tarthatnak vissza.

2011. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia :) Szerintem is költözz el, meg fogják érteni előbb-utóbb úgyis lenyugodnak. Meg akárhogy is, de te mindig is a lányuk maradsz akármit teszel is.
2011. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha jol értem, szüleid szeretnék, ha nyaralásuk (amit már régebben beterveztek) alatt nem hagynád magára nagyanyádat, meg a három kutyátokat. Jogosnak érzem a kérést. Miért nem elég, ha utána költözöl el a párodhoz? Ennyit kibirtok egymás nélkül.
2011. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Dolgot megoldottam el költöztem és amikor 4 napra el mentek nyaralni akkor haza jöttem mamámhoz
2011. aug. 28. 21:47
 17/18 A kérdező kommentje:
igaz a költözés miatt haragszanak de ídővel ugy is el fogadják és bele törödnek
2011. aug. 28. 21:49
 18/18 anonim ***** válasza:

Igaza van anyukádnak!

Ha a barátod ilyen szemét, nehogy odaköltözz hozzá, sőt hagyd is el!

2011. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!