Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzéssel emlékeztek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzéssel emlékeztek az első szerelmetekre?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már, hogy az ember első szerelmére mindig máshogy gondol, meg hogy az az érzés, amit akkor érzett sosem múlik el teljesen. Igaz ez?

Én úgy érzem, hogy az első szerelmemmel ugyanúgy lezártam a kapcsolatomat örökre, mint akármelyik exemmel. De ettől még van okom féltékenységre, mármint lehetek-e féltékeny a párom első párjára?

Ti hogy vagytok ezzel?


22N


2011. aug. 10. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem az első szerelmem 1 tökfej :DD nem is jártunk, csa odavoltam érte.. és idealizáltam..
2011. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az a durva, hogy volt már pár barátnőm, de egyikbe se voltam szerelmes. Lehetséges ez?:D
2011. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én az első barátomra úgy gondolok, mint életem legnagyobb botlása :)
2011. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia :) Ez teljesen így van. Az első igazi szerelmét sohasem felejti el az ember. Főleg akkor nem, ha békében váltak el és szerették egymást. Ha a párod volt párját nagyon szerette és még mindig van valami köztük szerintem akkor van okod féltékenynek lenni. Ez van.
2011. aug. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A párom szerette a volt párját, de a kapcsolatuk tudtommal a vége felé már nem volt felhőtlen. Azt tudom, hogy már nem tartják a kapcsolatot. Csak amiatt aggódom, hogy irántam már nem lesz képest ugyanazt érezni, mint az első iránt, mert az első valami különleges helyet foglal el a szívében (de szépen fogalmazok...)
2011. aug. 10. 15:19
 6/12 szamóca.. ***** válasza:
hát én ezt az állítást nem támasztom alá. minden exemmel jóban vagyok, mindenkivel oké minden, egyedül az akire ha rá gondolok ökölbe szorul a kezem:D érdekes mikor szakítottunk nem volt ez, békés voltam, de valahogy az idők során egyre dühösebb vagyok rá azokért amiken keresztül mentem miatta. azért nem bunkózok, nem vágom alatta a fát, pedig megtehetném, de nincs értelme... egyzserűen csak teljesen elmúlt. nyom nélkül, nem is értem hogyan szerethettem. már talán kétségbe vonom hogy szerettem-e egyáltalán, pedig akkor annyira biztos volt és intenzív.
2011. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az én első szerelmem egy bunkó, és nem is értem hogy járhattam vele. Nagyon szerelmes voltam belé. És én máshogy is gondolok rá mint a többire. Szép emlék marad akármilyen tahó módon is viselkedett velem.:/
2011. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi is békében váltunk el, és barátok maradtunk, aztán más okok miatt már nem találkozgatunk. De soha nem fogom elfelejteni, viszont már csak barátként tekintek rá. 21F
2011. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint a szerelemnek nyoma sem maradt, bármilyenek is az emlékek?
2011. aug. 10. 15:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Az első kapcsolatomat végleg lezártam, semmi különleges helyet nem foglal el a szívemben... Viszont az első nagy szerelem, a viszonzatlan... Na, az hatalmas nyomot hagyott bennem. Még most is sokat gondolok rá, pedig mekkora egy tapló volt!
2011. aug. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!