Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki segitene? Valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segitene? Valakivel tortent mar ilyen? Vagy hallot ilyenrol?

Figyelt kérdés
Nemtudom mit csinaljak!Ketsegbe vagyok esve!Parommal 9honapja vagyunk eggyutt,es van egy problemam-problemank!2009.szeptembereben ert vegett egy majdnem 9eves kapcsolata!Ezzel nemis volna problema,de mar masodszorra jott fel az a erzes benne,h szeret,de nem ugy ahogy kellene!Eloszor amikor megtortent,vartam hatha jobb lesz es tenyleg jobb lett,mostmeg ismet ott vagyunk!De en nagyon szeretem ot es erzem o is engem!!Tudom,h nehez felejteni ezt megis ertem,de nemtudom mit tegyek!Volt mar valaki ilyen helyzetbe?Vagyis hosszu kapcsolat utan az ujnal sokaig ott volt meg az ex?Sokat segitenetek egy par tanacsal,mert tenyleg kivagyok! :( elore is koszonom!
2011. aug. 10. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Tessék szépen leülni, komolyan elmondani az érzéseidet, és komolyan elmondani, hogy mi bánt. Meg fogja érteni, mivel szeret. Csak okosan, hass a lelkére, és légy őszinte. Vagy legalábbis tűnj annak. Tuti módszer (Y)
2011. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Segíteni nem tudok de szerintem írj ékezettel.
2011. aug. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves elso!

Koszonom a valaszod!:)

Masodik!

Valahogy hidegen hagy,hogy mit irsz,ez a legkissebb gondom most!

2011. aug. 10. 19:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt vagyok!

éves kapcsolatom volt.Akkora szerelem soha senkié nem lesz mint az volt.Nagyon sokat szenvedtünk tűrtünk egymásért.Elhagytam és soha az életben nem fogom tudni végleg elfelejteni!!!Ez csak 6 év,az ővé 9!!Türelem.Nekem is volt több kapcsim mikor azt hittem elfelejtettem rájöttem hogy tévedtem.Most a volt pasim azt mondta nem érzi amit kell és ezért szakítottunk!El kell fogadnom hogy az életéből lement 9 év egy másik nővel akit szerett.Téged soha nem fog úgy szeretni mint őt,gondolom igazi nagy szerelem volt.Ez van sajnos:S

2011. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy minden kapcsolat es minden szerelem mas!Ezzel tisztaban vagyok!Azt is tudom,hogy ez benne fog maradni,hiszen 9ev volt!De tudod miert van az,hogy nemakarja,hogy vege legyen?Pedig mar nem erzi azt,es nemakarja!Pedig nem tartom lakat alatt!En csak annyit tudok neki segiteni,hogy szeretem es tamogatom ot!
2011. aug. 10. 19:46
 6/6 hanga86 válasza:

Szia!


Mi a volt "párommal" fél évig voltunk együtt,de valami borzasztóan nagy,intenzív szerelem volt,mondhatom,h a nagy Ő!Sajnos el kellett válnunk,mert én voltam a 3. a kapcsolatban.Iszonyú idők következtek mindkettőnk életében mert még szerettük egymást!Sok időbe telt,mire tudtam nyitni más felé és nagyon sokáig bennem volt az ex,és sajnos 2szer meg is buktam vele(nem megcsalással),de sok küzdelem árán még mindig együtt vagyunk a jelenlegivel,együtt élünk és végre biztosan állíthatom,h már nem érdekel az ex!De ehhez nagyon sok idő,szenvedés kellett és majdnem ráment a jelenlegim,amit nem szerettem volna.Persze ehhez az ő nagylelkűsége és szerette is kellett,h eltűrte,h a szívem még nem teljesen az övé!

Valóban sosincs 2 egyforma szerelem!Őrült szerelem volt a miénk,a mostani páromat másképp szeretem és tudom,h ő a másik felem,vele szeretném leélni az életemet!Nekem is fura,h ez nem volt olyan pezsgő,lángoló,szinte tini rajongás,mint az ex-el,de be kell látni,h ez másfajta szerelem,de mindenképpen teljes értékű és őszinte!

Úgyhogy ne aggódj,ez természetes,de ha szereted akkor legyél mellette és ne félj!

2011. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!