Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszélyes ex? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszélyes ex? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a párommal, előttem egy 1,5 éves kapcsolata volt.Azt mondja hogy szeret velem lenni és tetszem neki, de elkezdett utána koslatni az exe. Nem tudok teljesen megbízni a páromban emiatt,de nem szóltam érte.

Veszélyben van a kapcsolatunk? 21/L


2011. aug. 10. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán nincs. Akkor van gond, ha a srác is felfigyel az exre.
2011. aug. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd csak az exet, ne foglalkozz vele! Nem hinném, hogy veszélyes lenne a kapcsolatotokra, nem éri meg hülyét csinálni magadból a 3 hónapos együttlét miatt (Gondolok itt a gyanusítgatásokra, a féltékenységre stb)

Ha minden kötél szakad, és a párod kikezd vele, gondolj arra, hogy úgyis megtette volna mással, értelme ebben az esetben pedig nincs a kapcsolatnak.

2011. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasid megosztja veled, hogy írt smst levelet e-mailt vagy akármit akkor nincs. ha magadtól találsz ilyeneket, akkor valószínűleg igen. Ha személyesen.. akkor csak a pasid tekintetét kell figyelned és a reakcióit.
2011. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért szerintem ez elég veszélyes, ha szereted próbáld magad mellett tartani. De persze az is kérdés, hogy a fiúd érez-e valamit a régi kedvese iránt, ha őt szereti még mindig, akkor szerintem hagyd ott.
2011. aug. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ez attól függ, hogy a párod érez -e még valamit az exe iránt, mert ha nem akkor nincs mitől tartanod. Érthető, hogy félted a kapcsolatodat, ezzel bárki így lenne. Szerintem egyből ne gondolj a legrosszabbra. Lehet, hogy a párodat az exe már abszolút nem is érdekli. Egyébként mikor szakított a párod az exével ? Mielőtt elkezdődött a kapcsolatotok vagy jóval előtte már? Csak azértt kérdezem, mert ha már régebben akkor mégnagyobb a valószínűsége, hogy nem érez az exe iránt semmit.
2011. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek a női megérzésekben! Nagyon sokszor bebizonyosodott, hogy bejönnek és ezt több nőnél is tapasztaltam! Mit súg az ösztönöd? tartanod kell attól, hogy az ex és a pasid kavarni fognak? Ha igen még most lépj mert nem fog olyan könnyen eltűnni! Főleg, ha őt dobták.


28/F

2011. aug. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a pasidat is érdekli az ex akkor lesz gáz.Addig meg had koslasson utána.Az már a mult.-remélhetőleg
2011. aug. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha még érdekli, állítsd válaszút elé.
2012. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!