Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan jöhetnék össze vele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze vele? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A srác már pár éve együtt van a barátnőjével aki idősebb nála és értelem tekintetében sem üti az ő szintjét, már több alkalommal is szakítottak… Úgy vettem észre, hogy kedvel engem, kellemesen el tudok vele beszélgetni és a szülei is nagyon kedvelnek (jobban mint a jelenlegi barátnőjét). Nagyon kedvelem őt, csak ott a barátnője… Addig nem akarok tőle semmit míg együtt vannak, egyszerűen nem az én stílusom, hogy belerondítsak egy kapcsolatba, de szerintetek, így hogy tetszek neki vajon meddig tarthat még ki a barátnője mellett? Én sokkal inkább összeillenék vele, annyira egy hullámhosszon vagyunk, külsőleg és tök jól mutatnánk együtt, meg az elképzelésünk a jövőről is hasonló (munka, tanulmányok, utazás).
2011. aug. 11. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor már csak a sráctól függ, hogy szakít -e a lánnyal és téged választ vagy sem. érdemes lenne erről beszélnetek a sráccal!

Sok sikert!

2011. aug. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Osztom az első véleményét: kérdezd meg a srácot, h ő mit gondol róla. Mert szerinted tök jól kijönnétek együtt. Biztosan reagál valamit. Szerintem esetedben pozitívat. :)
2011. aug. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 11. 19:53
 4/5 anonim válasza:
ne legyél beképzelt!! De mond a barátnőjének, hogy elmondta neked,hogy AIDS-es, rögtön ott fogja hagyni...
2011. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem vagyok beképzelt hidd el :) és ilyen módszerekhez inkább nem folyamodék ... ;)
2011. aug. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!